Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mi lehet "értesítés eljárás...

Mi lehet "értesítés eljárás hivatalból történő megindításáról családtámogatási ügyben"?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy levelet, esküszöm nem tudom mi a gond.

Lányom 10 éves, eddig semmi gond nem volt.

Nemrég volt egy névváltoztatásom, ezt nem jelentettem be, mert még nincs meg az új személyim.

Van egy formanyomtatvány, kérelem családi pótlék megállapításra címen.

Tudom, hogy így sok mindent nem tudtok mondani, de valaki hátha mégis.

Köszönöm.


2020. jún. 8. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd föl öket, vagy írj nekik, akitöl jött a levél, a neten keresztül senki nem fogja tudni megmondani, mi lehet.
2020. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben, csak ugye nem veszik fel.

Mindegy, akkor személyesen be kell menjek, mert fogalmam nincs mi a "vétkem".

Esküszöm nem az a nyamvadt 10.000 Ft. érdekel, csak nagyon utálok hivatalos ügyben szaladgálni.

2020. jún. 8. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy "vétked" van, sok minden lehet.
2020. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Tényleg csak az jut eszembe, hogy volt egy névváltoztatásom, így a lányom papírjait is cseréltetni kell, mert édesanyja leánykori neve megváltozott. Csak még az én új személyim se jött meg.

Na mindegy, megpróbálok nem ezen agyalni, csak ugye az ember nem szeret fél napokat eltölteni hivatalos helyen.

Vagy még a lakcímváltozás ami hirtelen eszembe jut.

2020. jún. 8. 14:07
 5/6 babyboom567 ***** válasza:
100%

Ha jól értem nevet változtattál.

Meg hogy kapod a családi pótlékot.

Ez szerintem csak annyi hogy értesítettek hogy eddig kis ica néven kaptad, de mivel már nem kis ica vagy hanem kovács erzsi, ezért hivatalból megszüntették a kis icának járó családit, és kovács erzsi néven fogod kapni.Szerintem valami ilyesmi.Járj utána.

2020. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondolok, hogy ez miatt kell új igénylőlapot kitöltenem. Csak ugye kérik a személyi igazolványt, azt meg nem postázták még.

A héten okosabb leszek, mert így ugye be kell mennem.

2020. jún. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!