Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Hogyan kell igényelni családi...

Hogyan kell igényelni családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Kitöltött nyomtatványom van de nincs cím megadva hová kell elküldeni. Hogyan tudom kideríteni?
2021. ápr. 12. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én a kormányhivatalban adtam le amikor papíron intéztem. Egyébként ha van ügyfélkapud ott sokkal egyszerűbb online.
2021. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűbb és gyorsabb, ha online intézed. Van ügyfélkapud? Akkor segítek hogy kell.

Így egy hét alatt megérkezett nekem a pénz múlt héten.

2021. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs mert úgy írja hogy a személyinek 2016 utáninak kell lennie a regisztrációhoz nekem viszont 2015-ös..

Így sajnos csak a papírforma marad. Akkor azt mondjátok a kormányhivatalban foglaljak időpontot? Melyik ügykört válasszam?

2021. ápr. 12. 19:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Családtámogatási ellátások.
2021. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

jajj ezért be ne menjél a kormányhivatalba... add fel simán levélben. Melyik megyében vagy? Családtámogatási ellátásnál nézd a címet:

[link]

2021. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, Heves megyében vagyok. Postázhaztom Egerbe?
2021. ápr. 13. 06:27
 7/8 anonim ***** válasza:
igen. ajánlott levélként küldd. de nézd át, minden legyen kitöltve, a szükséges iratokat mellékeld fénymásolatként hozzá
2021. ápr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen.
2021. ápr. 13. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!