Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha huzamosabb ideig , egy...

Ha huzamosabb ideig , egy évig nem vettem fel a családi pótlékot akkor mivel lehet indokolni , hogy nem vettem fel ?

Figyelt kérdés
Huzamosabb ideig nem vettem fel a családi pótlékot . Az okozol most tekintsünk el , az érdekelne , volt e valaki aki nem vette fel x hónapig , s mikor újra igényelte milyen írok öt mondott , hogy újra küldjék?

#családi pótlék #Családi újra igénylés
2021. jún. 29. 12:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Indokot*
2021. jún. 29. 12:14
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos velem van a baj, de nem tudok elképzelni egy okot sem, hogy miért ne vennék fel egy a gyermek után alanyi jogon járó támogatást. Mindamellett igényléskor nem hiszem, hogy meg kell indokolni miért kéred, vagy miért nem kérted eddig, leadod a nyomtatványt és kész...
2021. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell indokolni.

Ha jogosult vagy, akkor küldeni fogják, ha megigényled.

2021. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond el nyugodtan amit a múltkori fórumodban is..hogy olyan tudatlan vagy aki nem tudja alanyi jogon jár..
2021. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell indokolni, nincs is ilyen kérdés a nyomtatványon.
2021. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő az a hölgy akinek 16 hónapos a gyereke és azt hitte, hogy családi pótlékot csak a romák kapják.
2021. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha eddig nem vetted fel, akkor hogy érted, hogy "újra" igényelni? Vagy egyszer már kaptad, aztán lemondtad, és most megint? Amúgy szerintem senkit nem fog érdekelni, miért nem kérted eddig.
2021. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Te honnan veszed hogy én nem tudom hogy alanyi jogon jár ?? Így van alanyi jogon jár , de magyarázatot kérnek hogy miért nem vettem fel mivel ilyenkor eljárást indítanak . Nem elég a sima formanyomtatvány .. ezt te tudtad mielőtt lehulyezted a másikat ???
2021. jún. 29. 14:04
 9/16 A kérdező kommentje:
9, nem nem az a hölgy vagyok és az első ilyen kérdésem ebben a témában . Ezt nagyon szarul következtetted ki 😂😂 .. tippmixelni ne tippmixelj ..
2021. jún. 29. 14:05
 10/16 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem a kérdést 😂
2021. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!