Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ma kaptatok erstések családit,...

Ma kaptatok erstések családit, gyest? Honnan tudom, hogy lejárt-e az enyém?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy egy évre állapították meg, valamikor küldtek papírt, hogy intézzem, aztán betelefonáltam a MÁK-hoz és mondták, hogyha nem muszáj ne menjek be, rengetegen vannak, úgyis meg van hosszabbítva, majd máskor intézzem, most csak a sürgős ügyekre van idejük.


Na ez remekül sikerült, kb fél évig nem is foglalkoztam vele, hisz úgyis meg van hosszabbítva covid miatt, aztán elfelejtettem. Na most nem jött semmi, és ha lejárt, még most kéne összecuccolnom gyerekestül, hogy kivárjam a kilóméteres sort a MÁKnál, a múltkor is majd egy egész napot voltunk bent, annyian vártak.


Nektek jött már? Emlékszem szeptemberben az első munkanapon(ugye már azonnali utalás van) reggel megjött. Kellett volna kapnom értesítőt, hogy le fog járni?


Tuti mindenki most megy intézni, ha most járt le a meghosszabbítás..


2021. okt. 1. 09:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Hopp, most láttam, hogy az előző augusztusban volt, rosszul emlékeztem, akkor nem aggódom, még biztos nem járt le
2021. okt. 1. 09:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Hétfőn fog jönni az utalás, neten van táblázat melyik hónapban mikor utalják 🙂
2021. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hétfőn jön
2021. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!