Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Hogy ha október 19.en adtam...

Hogy ha október 19.en adtam be a papírokat az egyszeri anyasági, családi és gyes támogatás igényléséhez akkor mennyi idő míg ki utalják a pénzt, és ha hianypotlasra van szükség mennyi idő a vissza jelzés?

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Anyasági 8 napon belüli, a GYES (nem Csed?) következő hónap eleje ha jól tudom.
2021. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Családi is következő hónap
2021. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Online adtad be?

Nekem online, hiánypótlás nélkül az anyasági:

Hétfőn este fél tizenegykor adtam be, kedden meg is jött a határozat, pénteken a számlákon volt a pénz.

A családit nov 27-én adtam be, a decemberi családi pótlék utaláskor még csak 2 gyerek után kaptunk Dec. 3-án, de másnap megjött a különbözet is. Ott sem kellett hiánypótolni.

2021. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy pénteki napon kora délután adtam be az anyasági és családi igényléseket (online). Még aznap megkaptam mindkét határozatot. Hétfőn a számlámon volt az anyasági, kedden pedig a családi.
2021. okt. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget😇😘
2021. okt. 28. 09:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Én az anyaságit 2 nap múlva megkaptam, a családi pótlék még sehol. CSED-et szintén folyósították már.

Szeptemberben szültem. Férjem nem magyar állampolgár és nem is Mo-n dolgozik. Én idènre már nem is számolok vele. 😂

2021. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!