Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Gyerekkorom óta kapok 3-4...

Gyerekkorom óta kapok 3-4 betegség miatt emelt családi pótlékot. Most egyetem mellett jön újra felülvizsgálat saját jogon kért nevelési ellátásra. Mennyi esély van rá, hogy újra megadják, ha minden diagnózisom változatlan?

Figyelt kérdés

Igaz lesz most fél év kiesés az egyetem vége és az új képzés között, de egy próbát megér szerintem.


Február elejére van adva a felülvizsgálat és márciusig érvényes a mák kártya. Márciusig ezek szerint megjön majd a felülvizsgálat eredménye?

Ki mit tapasztalt mennyire szőrös szívűek ilyenkor? A fél évben belüli orvosi papírokat szokták kérni meg egy döghosszú kérdőívet, ha jól rémlik.


2021. nov. 23. 22:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!