Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Így a különbözet elveszik?

Így a különbözet elveszik?

Figyelt kérdés
Harmadik babám nem rég született. Így ugye a 26000 helyett már 48000 járna, de a baba iratai még nem jöttek meg. Úgy hallottam, hogy most amúgy is sokáig ülnek rajta és van akinek 4-5 hét mire minden megérkezik. Szóval decemberben eleve csak 26000-et kapok. És mivel a decemberi családi elvileg még ünnepek előtt megjön, esélyes hogy még az is ugyanennyi lesz. Szóval két havi családiból összesen 44ezer forinttal kapok kevesebbet. Azt megkapom februárban vagy csak az igényléstől számítva kapom a pénzt és az elveszik? Mert úgy érzem, nem az én hibám, hogy nem tudom időben igényelni.
2021. nov. 30. 05:21
 1/1 anonim ***** válasza:
91%
Visszamenőleg is kifizetik. Mindenki csak utólag tudja igényelni, nekünk is kb 5 hét volt, mire megjöttek az iratok, de minden kifizettek visszamenőleg is
2021. nov. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!