Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Február 1 a saját jogú nevelés...

Február 1 a saját jogú nevelési ellátásom felülvizsgálati határideje, de még nem küldték ki a beküldős papírt, ahogy korábbi években is tették. Fogják majd? Vagy írjak/hívjam fel az államkincstárt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 16:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A mák kártya viszont március elejéig érvényes, de a határozatban február elseje szerepel, mint következő felülvizsgálat.
2022. jan. 18. 16:48
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért a mákot? A szakszolgálatot hívd. Egyébként el vannak havazva.
2022. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Megnéztem most a megyei kormányhivatal küldte a korábbit is, akkor gondolom nekik kellene jelezni.


Lehet először mailben és ha más nem telefonálok.

2022. jan. 18. 16:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Covid miatt mindenkinek meg van hosszabbítva a vészhelyzet idején. Nekem is lejárt tavaly áprilisban de még kapom, mert vészhelyzet van. Vészhelyzet megszűnésétől 60 napig érvényes. Akkor fogják kiküldeni a felülvizsgálatos behívólevelet.
2022. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor most járjak lejárt mákos kártyával vagy hogy is van ez? :D
2022. jan. 18. 17:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Bár abból kiindulva, hogy a diákigazolványok is érvényesek ugyanúgy. Kíváncsi leszek mit írnak majd.
2022. jan. 18. 17:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, lejárt kártyával közlekedek ugyanúgy tovább. Voltak ellenőrök is, nem kötöttek bele, tudják a szitut.
2022. jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor ez így érdekes. Remélem a vasúton a jegyvizsgálók is képben vannak, ha odajutunk, hogy lejár.


Amúgy erre is az vonatkozik, hogy a lejárt okmányok júliusig érvényesek vagy ez a veszélyhelyzetig? Hiszen nem úgy lejárt, mint egy személyi.

2022. jan. 18. 19:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy igazolványokra tuti igaz, talán jogsira is. Személyi stb sajnos nem tudom.

Addig is jelenlegi vészhelyzet + 60 napig érvényes, szóval jelen álláspont szerint szeptemberig.

Ne izgulj, vasúton is képben vannak ezzel. 😊

2022. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Remélem nem is lesz gond. Mondjuk így legalább a pénz addig mindenképp jön ami ösztöndíj kiegészítésnek nem rossz. Bár papíron felülvizsgálat után is kapni kellene mert jobb nem lett az amire kapom és javulni sem valószínű, hogy fog.
2022. jan. 18. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!