Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ausztria családipótlék mennyit...

Ausztria családipótlék mennyit kaptatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma jött az osztrák családi, nem csak különbözetet kapunk.

Viszont a 65 helyett 140 eurot utaltak.

Másnak is?miért járt most több?



2022. júl. 6. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Nem tudom, hogy miért, de mi is kb. a dupláját kaptunk. Megpróbálok utánanézni. Ha sikerül, megírom.
2022. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Lehet valami az indexálás eltörlés miatt?

Másra nem tudok gondolni.

És arról tudsz valamit hogy augusztusban az is kap plusz 180 eurot akik Magyarországon élnek vagy csak azok akik kint?

2022. júl. 6. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Eltörölték az indexálást. Visszamenőlegesen, tehát ha már egy ideje kapod, akkor amit eddig levontak is kifizetik hamarosan. Igen, elvileg mindenkinek járni fog majd a plusz 180 gyerekenként.

2022. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Most kaptam a finanzamt-tol 1800euros utalást.

Ti kaptatok??

Ez megint mii?

2022. aug. 3. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ennyire nem vagy tisztában vele mi történt? A 3-as válaszomban leírtam. El lett törölve a családi pótlék indexálás, és amit eddig nem fizettek ki, azt visszamenőlegesen kifizették. Igen, megkaptam én is.
2022. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Plusz az utalásban oda van írva, hogy mit utaltak (adóvisszatérítéses, családi pótlék stb). Szótárazd ki ha nem érted
2022. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!