Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Kihez forduljak, ha nem...

Kihez forduljak, ha nem kaptam még családi pótlékot?

Figyelt kérdés
2022. november közepén igényeltem ügyfélkapun keresztül a családi pótlék megállapítását. Mai napig semmilyen válasz vagy pénz nem érkezett. Telefont nem veszik fel. Hova tudok fordulni?

2023. jan. 10. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyar államkincstár. Irhatsz nekik e mail-t hívhatod őket ha eddig nem tetted. Illetve ügyfélkapud ha van intézkedhetsz is hátha.
2023. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kincstár...

Én a gyes-sel vagyok így. Csak én 2022. 07.hóban igényeltem. Ma kaptam először utalást.

2023. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Kellett volna már választ kapnod. Most fogjuk január végén igényelni a férjem nevére, eddig én kaptam. Az ügyintéző azt mondta, hogy 8 napjuk van döntést hozni és ezért nem adhattuk be a héten. Mindenképp hívd fel a kincstárat, mert sok idő eltelt.
2023. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg valóban sikerült-e leadnod az igényt, az elküldött kérelmek között akkor látnod kellene. Én a gyessel jártam így, nyugodtan ültem és vártam, hogy elbíralják és 1 hónap után gyanús lett. Utána néztem és nem volt az elkuldott kérelmek között. Végig kitöltöttem, mindent csatoltam, rakattintottam az elkuld gombra, de a rendszer nem így érzékelte, tehát olyan volt mintha semmit nem csináltam volna. Akkor újra kitöltöttem, és itt már sikerült elküldeni is. 1,5 hét alatt utaltak is hóközivel.
2023. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok de én októberben igényeltem. Épp most akarom hívni őket hogy mi van.

Családtámogatási osztályt fogom hívni.

Úgy látszik nem valami gyors az ügyintézés...

2023. jan. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1811 az új hívószám
2023. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!