Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » A január családi pótlék...

A január családi pótlék tényleg decemberben jön?Létezik, hogy ebben a hónapban kétszer van kifizetés?Ki mit tud erről?

Figyelt kérdés

dec. 14. 20:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Már volt erről egy kérdés.Igen december huszon valahanyadikán jön a januári családi ergó így januárban nem lesz pluszba majd csak februárban.
dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már megtaláltam azóta én is.Nem tudtam a családi pótléknak külön kategóriája van.😅😅
dec. 14. 20:05
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez már tavaly is így volt.

És az a baj vele, hogy januárban nem lesz.

dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként félrekell rakni.Nem kell elkölteni.Sajnos vagy nem sajnos mi minden évben a decemberi fizut huszonvalahanyadikán utalják..idén 20.án utalják pontosan és nem január elején mint sok munkahelyen.Nem szabad hozzányúlni mert a január nehéz lesz és nem lesz már pénz január közepén....Decemberben a novemberi fizetést kell felélni.
dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez mindig így volt. Eddig hol voltál? Mi idén kapunk először családit, de enélkül is tudom évek óta, hogy mindig így szokták.
dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Minden évben augusztusban és decemberben is.

Augusztusban az ovi/iskola miatt. Decemberben még karácsony miatt. "Így akarják a kiadásokat enyhíteni" 🙄

A sok lüke meg örül mint majom a farkának, aztán januárban meg keresik és vakaróznak.. 🤦

dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez az hatos..Hogy mert karácsony elverik a januári családit utána meg megy a sírás hogy nincs pénz.
dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Azért az igen szomorú ha azon a 12.000 forinton múlik a család sorsa,es nem lesz mit enni januárban.
dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Na ez az, mit lehet venni 12 ezren? A dupla családi összegét hagyjuk a lidlben, és akkor még be sem vásároltunk igazán.
dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Akinek fáj a hiánya, az nem 1x 12 ezret kap hanem vagy 5-6x 16ezret. Az azért már szemmel látható összeg 😂
dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!