Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mikor fognak jelezni emelt...

Mikor fognak jelezni emelt családiról van szó?

Figyelt kérdés
Júniusba kérelmeztük az emelt családi pótlékot tartós beteg vagyok, és 20 éves, saját jogon jár. Mikor várható,hogy vissza jeleznek?
2013. aug. 9. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk ( a lányom után jár) következő hónap 3-án már jött az emelt összeg és visszamenőleg a különbözet. Én is június első napjaiban igényeltem meg. Szerointem kérdezz rá, nehogy vmi elveszett irat legyen a késlekedés oka!
2013. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem kellett mennie a lányodnak bizottság elé? hány éves?
2013. aug. 10. 08:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden papirt ,orvosi igazolást stb benyujtotatok? Kaptad már vagy csak most kérelmezted mert az orvosszakértöi bizotságnál 3 honapot is álhat az irat ,nekem 3 honapot állt az irat az orvosszakértöi bizotságnál mire elbirálták ,és kiküldték a papirt hogy megkaptam az emelt családit ,és viszamenöleg 3 honapnyi pénzt is elutaltak .
2013. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!