Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Szociális segélyt előbb...

Szociális segélyt előbb utalnak. Családit miért nem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 19:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

A magyarázat nagyon egyszerű.

Tudod ezzel emberek dolgoznak, akiknek van munkaidejük. A munkaterhelést egyenletesen kell elosztani.

Tehát sorban számfejtik a különböző kifizetéseket.

Gondolj bele, hány ember különböző járandóságát kell adminisztrálni, pontosan kiszámolni, és kifizetni.

Igen egy helyen számfejtik mindet, akkor is ha különböző számlaszámról érkezik a kifizetés.

2014. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ismét a gyerekek szorulnak háttérbe...
2014. okt. 30. 20:24
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért szorulnának a gyerekek háttérbe? Mindenki gondoskodjon felelősségteljesen a saját gyerekéről!
2014. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha most korábban kapnád, akkor meg nem 30 napot, hanem többet kellene várni a következőre. Az miért lenne jobb?
2014. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Minden hónapban első munkanap utalnak, miért olyan nehéz ez alapján beosztani, ami van? Ha most előbb utalnák, akkor még hamarabb elfogyna, és a decemberire is előbb lenne szükség stb. Fáj, én tudom, de nem családi pótlékra kell gyereket vállalni. És nekem ne jöjjön senki azzal, hogy mindenkinek lehet húzósabb hónapja, mert ha egy hónap húzós is, előtte is lehet spórolni, nem kell mindig elkölteni a havi pénzt.
2014. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen háttérbe szorulásról beszélsz? Minden hónapban érkezik a támogatás, ha gyereked van nem szémíthat néhány nap! Úgy kell beoszrani a pénzt és tartalékot képezni, hogy ne legyen hiány sose.
2014. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a szoc.segély önkormányzati, a csp.-t pedig a MÁK utalja. Tehát nem egy helyről küldik, talán azért.
2014. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
mert az egyik önkormányzati,másik állam kincstáros.
2014. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Önkormányzatnál dolgozunk a férjemmel, 5-éig utalják a szoc. segélyt is.
2014. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 jegecske ***** válasza:
95%

Mindenki annyi gyereket csináljon, ahányat el tud tartani. Ne az államnak szüljenek! És ne az én, a mi kontónkra!

Még követelőzni képes, aljasság!!!!

2014. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!