Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ezek szerint májusban 5. én...

Ezek szerint májusban 5. én kapjuk csak meg a családit?

Figyelt kérdés

Tudom korai kèrdès, de mielődt le lennèk ugatva , szólva, igen nekünk nagyon is számít mert 3 gyereket nevelünk èa rohadtul elfogy a pènz a hónap vègère , utolsó hetère!!

Mièrt nem tudják ápr 30.án utalni??

Meg hát ugye a május 1 , hogy az ember el tudjon menni valahovaa gyerekeivel!!

Kèrem szèpen aki tènykeg kötöszködni akar az ne irjon !

Köszönöm!


2015. ápr. 12. 08:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Én nem tudom...Ha a honlapjukon olvastad,akkor biztos úgy van.De ne mérgelődj,hidd el nem érdemes,azzal nem jön meg előbb.Próbáljátok masbol/mashogyan megoldani a május 1.- t.
2015. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Megnéztem neked.Aprilis 28.-an érkezik a számlára.
2015. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
73%
Na mi pont ezért rakunk félre pénzt,ezért készülünk rá minden eseményre előre,mert családi pótlékra nem alapozhatod a programokat.Egy gyerekem van,ha abból a 12000 ft-Bol akarnank majus 1-ezni,hat akkor jobb el se indulni.Oké,biztos más akinek több gyereke van,bár ott a kiadás is több május 1.-én vagy gyereknapon.
2015. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha április 30-án utalnak akkor is csak hétfőn, negyedikén kapjuk meg.

De emellett nem tudok elmenni szó nélkül. Ha megkapod május 1 előtt, akkor csaptok egy nagy majálist és utána meg megy a nyomorgás. Nem egy ilyen embert ismerek mint ti

2015. ápr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
93%

Tajekozodni kellene, mielott hangot adsz a felhaborodasodnak!!!

[link]


Soha nem vokt meg olyan h kesobb utaltak volna, es nyugodtan mehetsz elsejen vhova!!! Ha ennyire szamit a penz minek szultel 3 gyereket? Konyorgom most kaptuk meg a csaladit, ha megis ez lenne a gond h nem utalnak hamarabb akkor sporolj elsejere h el tudjatok menni kirandulni! Kovetkezo honapban mit esztek majd? Juniusban mar idoben utalnak majd lehet csak harmadikan! Akkor mi lesz? Nem is azzal van tudod a baj h annyira szukseged van a penzre, hanem maga a hozzaallasod, h mi az h nem utalnak hamarabb h te el tudj menni kirandulni! Felhaborodva, nagykepuen irsz! Ahelyett h sporolnal ra egy keveset! Ez a borzalmas abban ahogy itt megnyilvanulsz!!! Tessek megnyugodhatsz nem kell az asztalt verni, kapsz hamarabb penzt!

2015. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Jèzus isten nagyok sok barom van , semmifèle nagy majálisról szó sem volt !!Akkor sem tudom elmenni egy fillèr nèlkül a gyerekekkel!! De ehez nekinek semmi köze!! Ès nem tartozom senkinek elszámolással azthiszem! Feltettem egy egyszerű kèrdèst az első válaszoló mièrt tudott normálisan válaszolni!?

Nem kell irni de direkt kèrtem , mièrt kell sèrtegetni az embert lehet nyígni meg ilyenek!!Hiába aki bunkó az az is marad de remèlem ezeknek az embereknek is így ilyen stìlusban válaszolnak!

2015. ápr. 12. 11:46
 7/42 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell ures kezzel menni.Visztek 2ezret,jut egy gomboc fagyi mindenkinek.A gyereknek is meg kell tanulnia,hogy nincs habzsi dozsi...
2015. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
84%

ezért mondtam, hogy kár húsvét előtt utalniuk, mert elköltik azok akik ebből élnek és akkor április végén éheznek a gyerekek... mindig hónap elején jön, az, hogy most előbb jött, nem azt jelenti, hogy majd minden hónapban ahhoz képest is előbb utalnak...

szívszorító, hogy már hónap közepe előtt jön ilyen kérdés :/

2015. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%
Ha utolsó héten már nincs pénz, akkor ti mire vállaltatok 3 gyereket??? Családi pótlékra?
2015. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%
Az azért szép. Három gyereket úgy nevelni, hogy a családi pótléktól várjátok a május elsejei programokat.
2015. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!