Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Anyukák, akik ennyire várják...

Anyukák, akik ennyire várják a családit, miért nem kértek egy sms szolgáltatást vagy miért nem használjátok a netbankot?

Figyelt kérdés
Mindenki percre tudná, hpgy mikor jön a messiás, nem kellene napokig ezen rugózni..

2015. ápr. 29. 07:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező,nálad a pont. :)
2015. ápr. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
16%

A netbankhoz biztonságos gép sem árt, sokan elképesztő állapotú gépeket használnak, meglepődnél.


Az sms szolgáltatás jó dolog, de én is úgy tudom, hogy pénzbe kerül bizonyos csomagokban.

2015. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
3%

Én várom a családit, ha ciki ha nem. SMS szolgáltatásom van, de a pénz már jóval előbb rajta szokott lenni, mint amikor kiküldik az üzenetet.


Netbankom soha nem volt és nem is lesz, én nem bíznék benne.

Szép Napot!

2015. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 4-es. 6 éve van netbankom. Soha egy fitying sem tűnk még el a számlámról és semmilyen atrocitás nem ért. Nem szoktam nézegetni ugyan, csak akkor használom mikor utalok. Ha pént kapok jön az sms. Igen sokkal késöbb, úgy kb. 2 perc múlva!
2015. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
17%
Nekem mondjuk van sms szolgáltatás beállítva, de sok hasznát nem veszem. Volt, hogy 3 napos késéssel kaptam meg az sms-t, hogy megjött a családi. Addigra már el is költöttem (cipő, fejlesztés, + óra stb). Azok az sms-ek mind megjöttek, de az, hogy utaltak a számlámra csak napokkal később.
2015. ápr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Évek óta kapuk sms-t minden tranzakcióról, legyen az családi pótlék, hiteltörlesztés, Fundamenta. Soha nem volt belőle gond.
2015. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
70%

Akkor csak az én telefonszámomat utálja rendszer, de én mindent késve vagy sehogy sem kapok meg. Már volt belőle panasz, elismerték, hogy hiba volt a rendszerben, jóvá is írták 6 havi sms szolgáltatás díjamat, de a szolgáltatás semmit sem javult. :)

5-ös voltam

2015. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
22%
Nem, nem 2 percel késöbb jön az SMS! kb 1,5-2 óra a különbség. Pontozzatok csak le, van akinek csak ez az egyetlen öröme :)
2015. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
97%
Utolsó, az a 2 óra annyira számít? Ne már...
2015. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
56%
Én nem azt mondtam hogy számít. De ha a férjem reggel 6kor van a városba, akkor akkor fogja levenni, nempedig hazajön falura, majd visszamegy a városba érte... ez így érthető? Mert ugyan az sms 8kor jön, de a pénz már 6kor rajt a számlán. Az én férjem meg akkor jön haza, tehát autómata közelben van...
2015. ápr. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!