Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Miért hiszik azt sokan, hogy Angliában meg tudnak élni a családi pótlékból és a gyerekek után járó juttatásokból?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. Van egy ismerősöm, aki Londonba fog költözni 2 gyerekével egyedül. Azzal dicsekedett, hogy milyen jó sora lesz ott és mennyi családit fog kapni, meg mit tudom én mit a gyerekek után (az egyiknek van valami betegsége. Ezt honnan szedik az emberek? Azt mondta minimálbért fog keresni. Csak én gondolom úgy, hogy ez egy vicc? Egyedül 2 gyerekkel, szerintem nem fog ott tudni megélni. Hogyan próbáljam lebeszélni róla?

2016. febr. 23. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Elobb nézzen utana kedves cameron miniszterelnök milyen uj törvényeket hozott be! Mert ha igaz,,es el van fogadva SEMMIT az egadta vilagon nem fog kapni.

En Angliában elek...es nem vagyok itt 7eve...szoval en biztos megszivom...o is megfogja!

2016. febr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én sem értem, egy fiatal csaj, mégcsak nem is gondolnám, hogy hülye lenne, bár ezek szerint. Mondtam neki, hogy hát szerintem ez nem úgy van, de ő állítja, hogy igen.
2016. febr. 23. 13:46
 3/17 anonim ***** válasza:
Sokat számít neked ez az értelmes nő ? Miért nem hagyod rá úgyis hamar hazaküldik vagy hazajön magától rájön,hogy ez nem így van majd megtapasztalja .
2016. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én tudok olyat, aki két éve itthon eladott mindent és fogta a két gyerekét és elindult Londonba. Kaptak valamennyi pénzt x hónap késéssel. De csak pár napokat tudott dolgozni, mert persze 0 nyelvismerettel nem nagyon kellett sehova. Aztán hazajöttek a semmire... Most még lejjebb vannak, mint voltak. De, akinek ennyi esze van...
2016. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
En 10 eve elek Angliaban. Van egy kisfiam. Sajnos ez nem ilyen egyszeru mint, ahogy az ismerosod elmondja. Arrol nem is beszelve, hogy London bennevan az elso 10 varosban a vilagon ahol a legdragabb az elet. Nem sokra menne a tamogatasaival meg akkor sem ha megkapna oket. Azokbol Londonban ehen halna. Es teljesen igaza van a masodik valaszadonak! Ha az uj torvenyeket nezzuk az egvilagon semmi tamogatast nem fog kapni. A penzert es megelhetesert ugyanugy itt is meg kell dolgozni mint otthon.
2016. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Fontos nekem valamennyire, a barátnőm. Keresek cikkeket erről, megpróbálom meggyőzni, de már érveltem mellette, hogy hülyeség, nem hiszi, mint aki álomvilágba él, nem tudom ki mesélte ezt be neki. Meg féltem a két kisgyereket is, hogy egyedül lesznek. Amúgy sem mondanám jó anyának, de ott segítsége sem lesz.
2016. febr. 23. 14:24
 7/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

2eve elek itt a volegenyemmel. Van allasunk azota miota kijottunk. Teljes munkaidőben dolgozunk. Jol keresünk,de draga az elet,draga a lakás ,sorolhatnám.

Es babát várok. 13 hetes vagyok. En esküszöm ,igy is hogy van állásom /allasunk mindkettőnknek ,is rettegek ,hogy vajon mindent meg tudok-e adni a babának. Itt kint Angliában. Ahol azert jobb az elet. Jol gondolja ezt meg a kedves baratnod,mert ket gyerekkel par nelkul nem fogja sokaig birni. Meg arra alapozni ,hogy itt majd kapok támogatást... Ez nagyon durva.

2016. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
arrol nem is beszélve h kire bizza a gyerekeket ha dolgozik?hisz ovi sincs estig....
2016. febr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mondom anyaságból nem jeles, simán otthon hagyná egyedül.
2016. febr. 25. 08:27
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mekkorák a gyerekek, de azt jó ha tudja a barátnőd, hogy Angliában törvény tiltja, hogy 12 év alatti gyerek felnőtt felügyelete nélkül legyen. És ezt eléggé komolyan is veszik, simán börtönbe is kerülhet, ha nem biztosít megfelelő felügyeletet.
2016. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!