Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Akkor így csak 6. -án lehet a...

Akkor így csak 6. -án lehet a családira számítani?

Figyelt kérdés

Mert sajna ugye 3.a az péntek !

És gondolom a postás nem rohan hogy hozza pénteken?


2016. máj. 22. 15:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem a postás kedvétől függ, mivel nem ő a forrása a pénzednek, csak a kiszállítója. Ha megkapja péntek reggel, akkor ki fogja vinni.
2016. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
A postai kifizetés napja minden hónap 4. munkanapja szokott lenni, így ez most június 6-a hétfőn. A postás nem azért nem rohan pénteken mert nem akar, ha nem azért mert csak hétfőn kapja meg az utalványokat.
2016. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Óriási !!

Köszi a válaszokat

2016. máj. 22. 16:00
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Mi a baj a hatodikai kifizetéssel?
2016. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
ha ennyire földhözvág az a 2 nap csúszás, akkor miért nem kéred számlára? úgy már csütörtökön megkapod.
2016. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen nekünk számít 2 nap!!

És van oka amiért már nem számlára kérem!!

2016. máj. 22. 21:33
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg semmi nem jó(pl.,hogy számlára kérd),ne itt töltsd ki a mérgedet!Mi válaszolók nem tehetünk a helyzetedről.De a postás sem.Ő akkor viszi,amikor a kezében van!Ha az péntek reggel,akkor ki fogja vinni.Ha nem,értelem szerűen csak hétfőn fogod megkapni.
2016. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 bnomika88 ***** válasza:
12%
Én megértelek. Én sem számlára kérem amire szintén van okom. Sok embernek számít az a két nap,sőt még egy is.
2016. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egy időben én is Postára kértem, utána fel akartam venni a provit, aminek olcsóbban jöttem ki, ha számlásan igényeltem, ehhez viszont számla kellett :-) ... Így a párommal bementünk az otp-be és az Ő számlája már az enyém is.

Azóta számlára kapom a családi/gyes-t....

2016. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó!

Csak tudod itt az a baj hogy ha a párom számlájára kérem a mocskos behajtó megtalálja és onnan inkasszózik és ezt nem akarom!

Ezért kértem postai úton

2016. jún. 1. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!