Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Hol tudom elintézni, hogy a...

Petró Andrea kérdése:

Hol tudom elintézni, hogy a családit és a gyerektartás díjat ne postán kapjam, hanem utalják bankszámlára?

Figyelt kérdés

2016. okt. 31. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Besétálsz a kormányablakba, vagy az isten tudja honnan kapod a segélyeket, és benyújtod a számla számodat.
2016. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress családira és gyerektartásra módosító adatlapot, ha ilyen nincs akkor én írnék egy levelet. "Tisztelt Címzett! X hó X.-étől nem postán kérném a családit hanem szla-ra, szlaszámom:...."

Persze normálisan megfogalmazva.

2016. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En pont tegnap jartam ezt vegig. Irj emailt a helyileg illetekes kormanyhivatalnak, es ok kuldeni fognak egy nyomtathato urlapot, amit vissza kell kuldeni nekik a modositott adatokkal, amit szeretnel ;-)
2016. nov. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!