Piroska és a farkas kérdése:

Mi lehet ez az összeg?

Figyelt kérdés
Vhol olvastam, h karácsony előtt utalják a januári csp- t. Ma érkezett a számlámra 10.000 ft. 2 gyermekünk van, novemberi babánk tartósan beteg. Dec elején még a.sima csp- t kaptam utána, azóta megigényeltük az emeltet. Elképzelhető, h átutalták ma a különbözetet visszamenőleg, a januári csp pedig majd csak januárban jön?
2016. dec. 20. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
a januári csp az majd februárba jön...a decemberit utalják ma és holnap lesz a számlán. Különbözetet kaphattál és holnap meg a többit
2016. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tévedtem, dec 30- án utalják, akkor ez most talán a novemberi különbözet volt.
2016. dec. 20. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
MA utalják, holnap lesz a számlán.
2016. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi baja a babanak?:(
2016. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dongalábbal született. Viszont továbbra sem értem az összeget...ma akkor érkeznie kellett volna egy sima ís egy emelt cspnek, azaz kb 36.600 ftnak. Ehhez képest 52.000 jött, amit egyáltalán nem bánok csak épp nem értem a plussz 15- öt. Vagy létezik, h csak két simát kaptam, plussz egy gyest??
2016. dec. 21. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!