Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Van olyan aki megkapta ma a...

Van olyan aki megkapta ma a családit?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 07:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Hát én meg most hívtamm föl őket, hogy ugyan mondják már meg, mégis mi a túróért nincs rajta a csp a számlán, mert persze ha befizetni kell valamit, akkor azt rögtön és azonnal, és még jól meg is büntetnek, ha a határidő lejár, de persze nekik szabad késni. Hát az egy dolog, hogy az ügyintézőnek fingja nem volt mit mondjon, mert hogy ők azt a tájékoztatást kapták, hogy tegnap kiment, szóval ő nem, ő nem tudja. MOndom, országos szintű a probléma, nyilván nem csak én telefonáltam emiatt. De hát ő akkor se tud mit mondani, tegnap kiment az utalás. Hát amúgy se vagyok mostanában jó kedvemben, de legszívesebben elküldtem volna ...., az a szerencséje, hogy nem ebből élünk, és nem az a párezer hiányzik, hanem maga ez az ügyintézési mód háborít fel. Nekik mindent lehet, ráadásul még bunkóznak is ha az ember merészeli felhívni őket, meg olyan magas lóról beszélnek, hogy már én szédülök. Szóval marad az, hogy ha eddig nem jött, akkor arra már keresztet vethetünk sajnos. És sztem jobb ha ezentúl mindenki úgy készül, aki már hónap közepén ezért remeg, és ezt várja.
2017. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
Ja, semmilyen rendszerhibáról nem tudott a drága hölgyike, ők mindent jól csináltak. Ja, mondom akkor azért nem kapott senki az országban csp-t, mert minden rendben van. Rohadt dühítő!!!
2017. febr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
2017. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem mar hete ota szo van rola, hogy harmadik munkanapnal elobb iden nem lesz.


Kuldhetnek, mert anyut a szomszed csalad hetek ota zaklatja kolcsonert, a hat gyerek csaladija elfogyott mar decemberben!

2017. febr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!