Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Kapott valaki ma családi...

Kapott valaki ma családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam,hogy a postás ma kézbesíti,a számlákon majd hétfőn lesz.
2017. aug. 25. 08:54
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

a hírekbe azt mondták 29.ig érkezik a postás.

25.-én meg annak akinek számlára szokott

2017. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
illetve hétfőn lesz a számlán..
2017. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy másik kérdésnél olvastam, hogy a postás ma kézbesíti, és nem tudtam eképzelni, hogy a csodába, ha csak ma utalnak. Én számlára kapom és hétfőre gondoltam én is, hogy jön.
2017. aug. 25. 09:17
 4/10 A kérdező kommentje:
2017. aug. 25. 09:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Én most legutóbb azt olvastam az Inedex-en,a Zaol-on és a facebook-os családi pótlék csoportban,hogy hétfőn utalják,kedden lehet levenni.De valaki meg felhívta az illetékes szervet,hogy mikor várható,neki azt mondták hétfőn már a számlán lesz.Szóval nem tudom.
2017. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Na éppen ez az, mindenhol mást írnak.

Személyes véleményem, hogy ha igazán segíteni szeretett volna ezzel az állam, akkor odaadták volna hétvége előtt, hiszen hétvégén mindenki jobban ráér elmenni vásárolni. Na most majd biztosan kapom a támadásokat. Aki piszkálna, beszólogatna, stb, neki üzenem, hogy én folyamatosan vettem az idei tanévre való tanszereket tavasztól fogva, amikor egy egy dolog levolt értékelve. Egyedül a füzetekkel vártunk augusztusig. Spirálfüzetet akciósan. Kamaszfiamat 7 éve egyedül nevelem, úgyhogy minden évben így csinálom. Sportcipőt szerettem volna venni neki a hétvégén.Másik városban, Decathlonban. De akkor majd a jövő hétvégén.

2017. aug. 25. 10:07
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sőt ha igazan segiteni akarna az állam.akkor duplán utalnak..nem pedig csak elöbb a szeptemberit.
2017. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én írtam :) A szomszéd postás csajjal olyan jól elbeszélgettünk egymás mellett mint tegnap este kiderült amikor össze futottunk..és nem javítottam még azt az írásom.

Mert ő is jól belekeveredett már mindenbe egy hosszú nap után :) De aztán arra jutottunk amit az első pillanattól gondoltam is :)

Hétfőn lesz a számlán és kedden figyelhetem,ha nem akarok a postára bemenni a pénzért.

2017. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Köszönjük a válaszod! :)
2017. aug. 25. 12:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Számlán rajta van.
2017. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!