Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Hogyan tudom visszaigényelni...

Hogyan tudom visszaigényelni a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjem németországban dolgozott, ott is igényeltük meg fiam után a kindergeldet/családi pótlékot. Természetesen itthon lemondtuk.

Most, hogy vissza költöztünk Magyarországra, szeretném Vissz a igényelni a magyar csp-ot, kintről már nem kapjuk. Mi ennek a menete? Milyen papírok kellenek hozzá?


2017. nov. 13. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem így működik hogy hazajöttél, és mostmár te visszaigényled a magyar ellátást arra az időre míg kint voltál.

Nem igényelheted vissza, hanem innestől újra kérheted.

Szép is lenne...!

2017. nov. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Vissza nem tudjátok igényelni,hanem innentől igényelheted itthon.Bemész a kormányablakhoz,kitöltöd a családi pótlék igénylőt,és ennyi.
2017. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Kedves első hiába rosszindulatúskodsz a csp alanyi jogon jár tehát a kérdező bármikor megigényelheti. Nem kell mást tenni mint befáradni a NAV-hoz és megérdeklődni, majd a szükséges papírokkal megigényelni.
2017. nov. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó. Itt senki nem azt kérdőjelezte meg hogy megigényelheti e újra bármikor vagy nem. Mert ha itt él akkor kérheti újra, persze.

A kérdező visszaigénylésről ír. Nem egy a kettő.

2017. nov. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Igen arra írtam és a "megigényel" szót használtam nem a "visszaigényelt" te ostoba de köszönöm a lepontozást azt meg minek írjam le még egyszer amit a második már leírt...

Szerintem a kérdező sem visszamenőleg szerette volna igényelni csak nem tud fogalmazni.

2017. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem tud/tudtok fogalmazni, akkor nem kell csodálkozni hogy senki nem érti meg mit akar/akartok elintézni. Te ostoba.
2017. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!