Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlék Húsvét előtt...

Családi pótlék Húsvét előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Mielőtt nekem esnétek: nem, nem várom remegve, nem ebből akarok húsvéti ajándékot venni, és nem erre vállaltam gyereket :) De ma két ismerős Anyukával beszélgettem, és mindketten biztosak benne hogy megkapjuk Húsvét előtt, "mert milyen lenne már az hogy nem", és amikor bizonygattam hogy a hivatalos utalási napnál Húsvét után szerepel, majdnem leharapták a fejemet.
2018. márc. 20. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hadd várják. Húsvét után jön csak.
2018. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem....húsvét akkora hatalmas ünnep lenne hogy minden pénzt arra keljen elkölteni?ajándék?:o

Fogalmam nincs mikor jön :D meg amúgy sem tudom mikor kapjuk csak az smst olvasom róla hogy utalták.

2018. márc. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem is érdekelne,hogy 30-án megkapjuk-e? Nekünk szükségünk van rá.
2018. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy lesz elobb!
2018. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem lesz előbb.
2018. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Az csak karácsonykor van.
2018. márc. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Szomorú mert nagyon kéne a pénz ,nekünk is!

Kedves kérdező azért ez nagyon szomorú ,és gáz hogy magyarázkodni kell miért teszed fel ezt a kérdést!!😢😢

2018. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó nem, az a gáz hogy valaki családira vállalt gyereket, és remegve várja.
2018. márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy arra válaltak gyereket? Arra nem gondoltál, hogy bármikor bármi történhet, ami anyagi nehézséggel jár. Mi lenne ha nem itélkeznél egyből?
2018. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!