Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Novemberi családi meg jön már...

Novemberi családi meg jön már a hónap végén?

Figyelt kérdés
Mivel ha nem utalják október végén, akkor csak november 6-án lesz rajta a számlán, de ilyenre meg nem volt példa 10 éves anyai pályafutásom alatt, de most nem találom semmilyen netes oldalon, hogy előbb utalnák.

2018. okt. 9. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
December 3-án fog jönni.
2018. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
És akkor mi lesz?! Összedől a világ?😂😂😂
2018. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Minden hónap első munkanapján utalnak, másodikon érkezik. A novemberi dec. 4-én, az októberi (gondolom, ez érdekel most téged) november 6-án. De ezen komolyan már így hónap elején görcsölni kell? Még csak 9-e van!
2018. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Nah, úgy tűnik, szintet lépett a csap-ért remegés... Már nem az ehaviért remegnek, hanem a következő haviért!
2018. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
57%
4: vagy csak előre úgy akarja beosztani az ehavi bevételt, hogy nem jön a "mentőöv" 2-án. 🤔 Miért kell ...gatni azt, akinek számít plusz négy nap? A magyarok 90%-a napról napra él, 0 ft tartalék, nincs ezen mit háborogni.
2018. okt. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
Beosztani... Persze, arról hiresek itt😹 Négy nap miatt éhen halnak.
2018. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

A NOVEMBERI családi pótlékot december 3-án fogod megkapni.


Ha az októberire gondolsz, mert "10 éves anyai pályafutásod alatt" nem tudtad meg, hogy mikor, milyen juttatásban részesülsz, akkor nyilván azt sem tudod, hogy a törvény szerint a hónap ötödik napjáig kell megkapnod.


Előtte ez esetben lesz 4 bankszünnap.

Tehát, mi következik ebből?


----


Megőrülök attól, hogy október 9-én már megy a remegés, hogy mikorjönacsaládi', mert "a magyarok 90%-a márol-holnapra él", és ez egy érv. Ez nem érv, ez szégyen. Azoké a családosoké, akik ehhez a 90%-hoz tartoznak, mert úgyis mások is ugyanilyenek ...


4 gyerekem van, és nem tudnék aludni egy percet sem, ha a családi pótlék utalási idejében számítana 4, azaz négy nyomorult nap! És biztos, hogy akkor nem maradtam volna otthone gy éves korukig, hanem hamarabb visszamenetem volna dolgozni, mert ez lenne a KÖTELESSÉGEM.


Kíváncsian várom, mikor jön a tavalyi cirkusz, ami így hangzott: ha nem utalják hamarabb a "családit", akkor hogy fogunk mindenszentekre koszorút venni?


Hát úrjézus, gyere le ...

2018. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Koszorút?! Durva. Mennyi buta nő van...
2018. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

A családok támogatásáról szóló 1998.

Évi Lxxxiv. Törvény értelmében a családi pótlék folyósítása bankszámlára utalás esetén minden hónap 3. Napjáig kell hogy megtörténjen.

Remélem segítettem,de mivel tényt írtam le, és nem a kérdezőt oltottam le, így nyilván nem lesz hasznos a válaszom.

Bocs a kis-és nagybetűkért, telefonról írok.

2018. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%

"...10 éves anyai pályafutásom alatt..."


Látod Kérdező, ha másmilyen pályafutásod is lenne, most nem kéne ezen agyalni :(

2018. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!