Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Esélytelen, hogy ma a számlàn...

Esélytelen, hogy ma a számlàn legyen a csalàdi pótlék?

Figyelt kérdés
Mielőtt itt mindenki nekem támadna: Nem szorulunk rá hàla az égnek, csak nekem ez amolyan "zsebpénz", nem dolgozom, és most érdekel, hogy van-e esély ma rá.
2019. jún. 3. 07:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Első munkanap utalnak, másnap van jóváírva.
2019. jún. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ma utalnak, holnap jön. 😊
2019. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Mindegy, bevásàrolni így is úgy is kell menjünk, tankolni dettó, csak palántát akartam venni, de ÉN!

Pàrom holnap egész nap dolgozik, busszal meg nincs kedvem bemenni a városba, de majd lesz ahogy lesz :)

2019. jún. 3. 08:13
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Párszáz forint egy palánta. Ennyit nem költ rád a férjed?
2019. jún. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Mindegy, bevásàrolni így is úgy is kell menjünk, tankolni dettó, csak palántát akartam venni, de ÉN!

Pàrom holnap egész nap dolgozik, busszal meg nincs kedvem bemenni a városba, de majd lesz ahogy lesz :)

2019. jún. 3. 08:48
 6/22 A kérdező kommentje:

Bocs, elment megint.

Nem a költésről van szó, negyvenezres csizmákban járok, ez most másról szólt volna.

2019. jún. 3. 08:49
 7/22 A kérdező kommentje:
Lényeg a lényeg, van egy épített medencénk, ahhoz akartam venni valamit, és mivel most megyünk bevàsàrolni, gondoltam megveszem ezt is a virágpalàntákkal együtt, plusz csináljuk a harmadik sziklakertet, oda is akartam volna MA venni palàntát.
2019. jún. 3. 08:53
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Éjszakai utalással megy a családi (is). Vagyis első munkanap este feltöltik a rendszerbe, reggelre megérkezik.


A csizma szerintem túlzás júniusban, akkor is, ha 40ezres. Öltözz az időjárásnak megfelelően.

2019. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nyilvàn nem abban járok most a 30 fokban, csak írtam, hogy tényleg nem rászorultsági alapon érdekelt a dolog, hanem ma szerettem volna ha megjön.

Csak most így külön kocsikázhatok vagy buszozhatok be a városba, mert meglepetésnek szàntam/szànom, azzal meg elmegy a délelőtt, én meg mindennap/minden màsnap főzök, belehalnék ha nem tehetném.

Plusz az udvaron is lenne teendőm, a sok esőnek "hàla" a virágok között is lett gaz.

2019. jún. 3. 09:13
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Sok a rizsa :)
2019. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!