Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr. Csuka Ferenc kecskemét?

Dr. Csuka Ferenc kecskemét?

Figyelt kérdés

Valaki tudja, hogy miért nem jelöl szabad időpontot egészen szeptember végéig az online felület?

Eddig simán tudtam foglalni, sokszor voltak negyed órás kis lukak is a béna foglalók miatt, de most az egész tábla piros. Nézem folyamatosan, eddig auguszts végéig lehetett időpontot foglalni, most már szempetember elejéig, de szintúgy tele az egész.


Telefonálni nem tudok munkaidőbe, ezért jártam ide, mert tudtam online foglalni


2019. júl. 25. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabadságon van?
2019. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elképzelhető, de 2 hónapig egyhuzamban? Igazából nem sürgős a dolog, csak ha ennyire elkapkodják az időpontokat, hogy lehetetlen bejutni, akkor inkább keresek mást
2019. júl. 25. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne két hónapig szabin? Hívd fel a rendelőt és megtudod mi a helyzet
2019. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet szabin, csak nem láttam még ilyet
2019. júl. 25. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!