Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anya tudja befolyásolni a...

Az anya tudja befolyásolni a apa gyerekkel való leendő kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Pl. kiábrándul az anyából és már a gyerek se érdekli annyira

2019. júl. 28. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Egy igazi apánál biztosan nem. Azt könnyebben képzelem el hogy a mi kapcsolatunk végleg tönkre megy, de amiatt egy percig sem aggódom, hogy a közös fiúnkkal megmaradna-e a kapcsolat. Persze hogy meg, imádják egymást és ezt nem befolyásolná hogy apa és anya esetleg már nem szeretik egymást.
2019. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudja. A gyereket ellene neveli.

De bosszúból ezt tenni nem anyához méltó.

2019. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ mekkora a gyerek.Egy picit könnyen lehet befolyásolni, de egy 10 környéki gyerek már sok mindent megért és van igazságérzete is, jobban átlát dolgokat.Illetve már nem csak az anya, hanem akár az apa is befolyásolni tudja valamerre a gyereket.Szerintem.


De igen, a gyerek tudja befolyásolni és tényleg nem anyához méltó ha megteszi.

2019. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocsi.. Mondjuk az eszembe sem jutott, hogy anya direkt apa ellen hangol. Már megint magamból indultam ki...

Igazatok van, de azért nem kell porig lepontozni.


1 voltam

2019. júl. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy anya nem csak ellene próbálgatja meg nevelni. Ott a másik oldal amikor pont azt szeretné, hogy szorosabb legyen a kapcsolat.

Valamennyire tudja befolyásolni az anya az apa-gyerek kapcsolatot, bár nem mindegy melyik irányba, mekkora a gyerek és hogy mit akar az apa.

2019. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!