Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fizetsz és mégis ezt kapod?

Fizetsz és mégis ezt kapod?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 14. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég gáz:( elolvastam a kommenteket is, és megállapítottam, hogy ritka sok hülye van:( Lényeg a lényeg: ha már rászánom a pénzt (nem keveset), hogy a legtökéletesebb körülmények között jöjjön világra a gyerek, akkor elvárom, hogy ugráljanak körbe. Ha ugyanezt a lóvét, sőt, csak a felét!! egy állami kórházban osztja ki, akkor valószínű még a wc-n és a fürdésnél is segítenek, sőt, kap külön nővért, a kórházi tartózkodás teljes idejére:S

Tanulság: baromság milliókat fizetni magánkórházban, ha már rászánsz pénzt, akkor fizess 100-100 ezret a dokinak szülésznőnek, és adj 20-20ezret a csecsemősöknek. Garantáltan te leszel az első számú az egész osztályon:(

2010. júl. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én a Margitban szültem 10 és fél éve illetve 16 hónapja ugyanannál a dokinál, teljesen jó volt minden.

Ellátás, szülésznő (nem fogadott), csecsemősök.

2010. júl. 14. 09:51
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, ha már fizetek nem keveset akkor a pénzemért lessék minden kívánságomat, ez a minimum.

Mint egy 5 csillagos szállodában.

2010. júl. 14. 09:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom nagyon, hogy így járt az illető anyuka! Ha ennyi pénzt kifizetnék, én is elvárnám a teljeskörű törődést és kiszolgálást. Én is hirdetném mindenféle fórumon az ott történteket, az egyszer biztos!
2010. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
A hulye valaszolok mar nem azert! Irigykednek mert az anyuka ki tudta fizetni azt az osszeget, es egybol lehurrogjak hogy a penzrol szol az egesz. Holott semmi koze hozza. Sajnalom az anyat, ilyen ellatas miatt egy allami korhazban is panaszt tettem volna. Ha allami ha magan, kotelesseguk ellatni minden beteget, ugyanolyan banasmoddal. Ha meg utalja az embereket az apolo/orvos akkor mi a p****nak dolgozik ott??
2010. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú... pedig sokáig oda akartam menni szülni, befűtött a főnököm, hogy menyire jó volt ott neki. Végül államiban szültem és rendesek voltak.


De valamit azért kiemelnék a levélből:

"...A legtöbb állami kórházban is van magánszoba és ha a nővérek udvariatlanok és nemtörődömök a beteggel, legalább tudja az ember, hogy nem is fizetett érte, hogy kedvesek legyenek..."


Aki fizeti a TB-t az igenis fizet az ellátásért. És mégis ugyanazt kapja, amit az is, aki nem fizet, de szül...bocs az offért, csak kijött.

2010. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is olvasatam korábban ezt a blogot. Ott nem szóltam hozzá, mert bosszantott a sok irigy és rosszindulatú komment. Tudomásul kell venni, hogy bőven vannak, akik megengedhetnek maguknak az életben egyszer vagy kétszer ilyen luxust. Azért még ne utáljunk valakit zsigerből, mert volt ennyi pénze. DE, amennyiben csak a fele igaz a leírtaknak én biztosan megoldottam volna, hogy 1 nap ilyen bánásmód után átkerüljek egy másik magán intézménybe és itt egy fillért nem hagytam volna. A panaszaimról jegyzőkönyvet vetettem volna fel, a bunkóságot hangfelvételen rögzítettem volna és elvittem volna a megfelelő fórumokra. Talán még a kártérítésen is elgondolkodtam volna. Aki ennyit kifizet, annak valószínüleg van egy jó ügyvédje is. Az a mi nagy bajunk, hogy képtelenek vagyunk a jogainkat érvényesíteni. Apukának lényegesebb keményebben kellett volna fellépni az Anya és a Baba érdekében. Nem utólag kell siránkozni, hanem ott helyben cselekedni.
2010. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj sajnos, szerintem a szülésnél is előtte szerződést kell kötni velük, és ki kell fizetni a teljes összeget előtte vagy utána is, de a lényeg, hogy ki kell fizetni. Ha panaszod van, akkor viheted polgári? perre az ügyet, de mire visszakapod a pénzed, ha visszakapod...
2010. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!