Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit lehet...

Ilyen esetben mit lehet tenni? Elég érdekesnek hangzik, mert ezek alapján jó lenne minden nőnek minden hónapban tesztet csinálnia?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdést, és az szerepel benne hogy 11.hetig nem vette észre a babát, mert megjött és semmi tünete nem volt. Most akkor az ilyen dolgok nem biztosak csak ha az ember biztosra tesztet csinál minden hónapban?


"Hát sajnos nem vettem észre hogy baba van mert mindíg megjött és semmi tünetem nem volt és még most sincs!!'


2019. szept. 3. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem védekezik, akkor érdemes
2019. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Mind a harom terhessegem igy volt 🙂

Semmi tunet a mansim alapban nem fajos gorcsos alig 3 napos 🙂


De nem neznem minden honapban a tesztet

2019. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én gyógyszert szedek, tehát védekezek, de érdekes dolog hogy meg sem igazán lehet állapítani.



Pl gyógyszert mellett is ha megjön

2019. szept. 3. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden sokezredik embernek a jobb oldalon van a szíve. Most rohansz a kardiológushoz? Nem ártana ellenőriztetni! Minden sokezredik nőnek 2 méhe van. Voltál csak azért nőgyógyásznál 16 évesen, hogy ellenőrizze? Vannak nagyon ritka kivételek minden alól. Most minden olyan dolgot amihez egy a millióhoz az esély ellenőrzöl, hogy épp te nem esel-e bele?
2019. szept. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem minden rendben lesz gyógyszer mellett, elég ritka ahogy olvasom hogy az mellett ha normálisan van szedve, valaki mégis teherbe esik.
2019. szept. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!