Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalt anyukák véleményét...

Tapasztalt anyukák véleményét kérném?! Babakocsi kérdés

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható babakocsiról szeretnék véleményt.

Először is az ára: nekem nagyon olcsónak tűnik, de vajon miért? Elég stabilnak látszik.

A másik hogy ősz végi babának lesz, és nem tudom, hogy ha beöltöztetem télen a babát el fog benne férni kényelmesen? Szélessége 54 centi. Nem túl szűkös ez? Meg később is szeretném használni, nem akarok sport babakocsit is venni külön. Egyébként rendeltetek már ilyesmi dolgot az internetről? Tapasztalatokat szeretnék mert egy kicsit azért tartok tőle.


Nagyon köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 14. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,pont múltkor olvastam h ezt a fajtát dicsérték itt a gyakorikérdések-en :)

[link]


Ez a fajta drágább vmivel mint amit kinéztél de jóval könnyebb

2010. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ezt most találtam...bocsi az előző hsz-ért,múltkor csak pozitívat olvastam itt róla:(

2010. júl. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó:-(

ha átforditód a bolygós kerekek lesznek a lábadnál, amit állandóan rugdosni fogsz+ irányithatatlan igy a kocsi.

Szerintem olyat válassz, amin a sportrész forditható,nem a tolókar


Nekünk bebe confort loolánk van, a 12 kilós lánnyommal(én 49 kg) simán leemelem és átforditom az ülőrészt, tehát gondold még át :-)

és jó válogatást

2010. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De még mindig tanácstalan vagyok a méretét illetően. :(
2010. júl. 14. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik első ránézésre, az ára is rendben van. Viszont a 10.5 kg azért húzós, ha mondjuk tömegközlekedni is fogsz vele, vagy gyakran kell lépcsőn fel-le cipelni. Én is internetről rendeltem babakocsit (Graco Mirage) nekem nagyon bejött. Mindösszesen 7.5 kg, és volt hozzá jó kis télizsák, ezért nem kellett agyonöltöztetni a babát, ha elindultunk.
2010. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt hasonlo babakocsim,elfert benne a babam felöltöztetve is.Nagyon kenyelmes volt tolni ,sajnos elloptak.Abban igaza van az egyik valaszadonak,hogy amikor a tolokart atforditod ,a bolygos kerekeknel,bele fogsz rugni,ugy nem volt kenyelmes tolni nekem se.Az ara szerintem nagyon jo.
2010. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mérete átlagos, nem azzal van a gondom nekem :-)

A súlya sem túl sok, inkább a fekvőfellet a rövid,nem?

2010. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A méret attól függ, mekkora lesz a babád..Ha kis pöttöm lányka, akkor szuper, de ha egy kis vasgyúró fiúcska, hát, lehet hogy majd szűkös lesz, de biztosan nem az első télen.
2010. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!