Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túl fiatal vagyok a gyerekváll...

Túl fiatal vagyok a gyerekvállaláshoz, viszont nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 leszek a jövő hónapban, a párom 18 tavasszal. Igen, nagyon fiatalok vagyunk. 4 testvérem van, szinte 3-at én neveltem fel. Elkezdett már 13-14 éves koromban foglalkoztatni az anyaság és egyre jobban azt érzem, hogy nagyon szeretnék saját pici babát. Viszont nekem még ott van 2 év gimi, szeretnék egyetemre menni. A barátomnak 2-3 éven belűl 2 szakmája is lesz. Később lenne biztos anyagi háttér, moszt viszont csak a szüleinkre tudunk támaszkodni, ha összejönne. Nem fog, hisz szedem a tablettát. De nem tudo kiverni a fejemből a baba gondolatát. Gondoltam arra is, hogy nem tudnánk neki eleinte mindent megadni, hisz nem lenne annyi keresetünk eleinte, suliba járnánk mind a ketten. Segítsetek könyörgöm!

2019. szept. 5. 17:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok még pár évet :-)
2019. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Miért viselkedek úgy mint egy 10 éves roma? Azért mert szeretnék kisbabát? Van hobbim, nem is egy, rengeteget vagyok a barátaimmal is, de egyszerűen nem tudom elfelejteni.
2019. szept. 5. 18:04
 3/28 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy várni kén. Tisztában vagyok vele. De a gondolatot nem tudom elűzni
2019. szept. 5. 18:05
 4/28 anonim ***** válasza:
94%

Úgy viselkedsz, mint egy gyerek a Barbie-jaival, te csak birtokolni akarsz egy gyereket. Nekem ez jött le. "szeretnék saját pici babát"


Amúgy meg pszichológus, ha úgy érzed, ez gátol a tanulásban pl.

2019. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
17 és 18 évesek vagytok, kicsit sem biztos, hogy a jelenlegi párod az igazi. Gondolj bele ha te esetleg szülnél most, ő meg a 18 éves hormonjaival 6 hétig nem jutna szexhez... tanulj, bulizz, építsd fel az életed előbb.
2019. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nem birtokolni szeretném. Egyátalán nem. A saját picibabával arra utaltam, hogy nem szeretnék örökbe fogadni, azt majd később
2019. szept. 5. 18:10
 7/28 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, volt hogy hetekig nem tudtunk talizni, és utánna mikor taliztunk, én nem voltam annyira ráizgulva a szexre, és ő sem erőltette, megértette, hogy nem akartam. Pláne megértené, hogy mi miatt nem szabadna akkor
2019. szept. 5. 18:13
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon gyerek vagy még :)
2019. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Miért lennék gyerek?
2019. szept. 5. 18:19
 10/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem a problémát. Belehalsz a kínba, ha nem szülhetsz most azonnal, vagy mi? Ha éjjel-nappal kisbabákra gondolsz és emiatt szenvedsz, akkor szerintem keress egy jó pszichológust, mert ez már nem normális. Ennek van valami mély érzelmi háttere, amit fel kéne kutatni, még lehetőleg azelőtt, hogy tényleg lenne gyereked...
2019. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!