Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Crp 19.8, vizelettenyésztés...

Crp 19.8, vizelettenyésztés teljesen negatív, mégis kell antibiotikum?

Figyelt kérdés

17 hetes vagyok,múlt héten voltam vérvételen és vizelettenyésztésen.A vizelet teljesen negatív, crp 19.8.Felhivtam a nőgyógyászt az eredménnyel azt mondta, hogy a biztonság kedvéért csináljak egy antibiotikum kúrát, írassak fel a házi orvossal ospamox-ot.Most felhívtam a háziorvost aki azt mondta jobb lesz az augmentin, azt ír fel mivel abban van egy plussz hatóanyag.


Nem akarom senkit sem felülbírálni, de negatív tenyésztéssel, illetve semmi tünetre valóban kell antibiotikumot szedni?


Másik dolog, a nőgyógyász mondott egy gyógyszert, felülbírálta azt a házi orvos, ez így rendben van?


Komolyan mondom bedilizek...



2019. okt. 7. 10:08
 1/2 anonim válasza:
A Crp 5.0-ig jo. Neked 19, szoval vmi gyulladas megis van a szervezetedben. A ket antibionak ugyanaz a hatoanyaga, csak az augmentin pluszt is tartalmaz.
2019. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kell, augmentint írnak amint lehet. Gondolom ezért mondta ezt.

Nem fogom én sem felülbírálni a dokidat, jobb, ha hallgatsz rá.

(De crp alapból magasabb terhesen, de amúgy se ez a sok, nekem vesemedence gyulladással 2000 volt, nem 20)

2019. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!