Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Fisher price mesemondókák...

A Fisher price mesemondókák játékot érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Van értelme? Akinek van írna róla?
2019. dec. 16. 17:51
 1/7 anonim válasza:
10%
Én mesélek és játszom a gyerekekkel úgy ahogy az elmúlt több ezer évben tették a szülők. Szegény gyerekek hátrányos helyzetűek.
2019. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem éri meg az árát szerintem. Mi ajándékba kaptuk. De abban jó, hogy mindent elmutogat hogy mi van benne
2019. dec. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Én ezt vettem karácsonyra a lányomnak egyik ajándéknak, én megnéztem mielőtt becsomagoltam, nekem szimpatikus, nincs még ilyen zenélős játékja egy sem, pedig szereti nagyon az ilyesmit, és ezeknél a csak simán zenél össze vissza mindenféle hangos típusú játékoknál szerintem sokkal jobb.

Emellé kap 2 könyvet is rendeset, Micimackó-Mesegyűjtemény, és A karácsony nagy könyve.


Az, hogy kap ilyen játékot nem zárja ki azt, hogy meséljenek a gyereknek vagy azt hogy halljon rendes mesét is.

Én magam 25 évesen kb 3000 könyvet olvastam el, attól még nem érzem magam alja szülőnek mert játékot is kap a 11 hónapos lányom.

5000 ft-ért vettem, szerintem nem olyan nagy összeg, hogy ne szolgálja meg az árát, legalábbis nekem nem az, ennél nagyobb butaságokra is kiadnak emberek pénzt. (4 doboz cigi ára pl)

Az első válaszoló egyszerűen csak kötekszik. Persze, ne is legyen a gyereknek semmi játéka, jó neki a kukoricacsuha, meg 2 kő az út mellől, nem?


írom ezt úgy, hogy abszolút ellenzem, hogy sok játék vegye körül a gyerekemet.


Szerintem nézd meg a tescoban is van, hogy milyen, de szerintem aranyos játék, van egy kis barátunk aki egy nap született a lányommal, ő már megkapta ezt korábban, nagyon szereti ő is, lapozgatja sokat.

2019. dec. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Megnéztem youtube-on, hogy mi ez és szerintem borzalmas. Nem szeretném ezt a hülye hangú vernyákolást hallgatni. Nem venném meg.
2019. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló köszi a tartalmas leírást. Én asszem 3000ért venném mástól, annyit megérhet
2019. dec. 16. 20:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Boltba 9000ft
2019. dec. 16. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbb, 5000-6900 közt van most mindenhol.

Én a Tescoban vettem, 6900-ról volt leárazva 5000-re.

De mondjuk lényegtelen igazából :)

2019. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!