Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem rossz anya vagyok,...

Úgy érzem rossz anya vagyok, más is érzett így?

Figyelt kérdés
Közel 2.5 éves a kislányom, sajnos mondhatom hogy mi ketten egymásnak vagyunk csak, persze nem a szó szoros értelmében, de kifejtem. Férjem külföldön péntek este érkezik, vasárnap délután vissza...szüleim azok akikkel kapcsolatban vagyunk de nagyon ritkán vannak kimondottan csak vele, úgy hogy én ne legyek a közelben. Másik nagyszülei sajnos abszolút nem látogatják,keresik, nem is ismeri őket. Unokatestvérek nincsennek vagy csak nagyon távol. Szoktunk elmenni babaklubba de jó ideje már nem tartanak. Esetleg elmegyünk sétálni, vagy vásárolni. Ez a max kikapcsolódás neki. Érzem hogy számára én már úgy mond nagyon unalmas vagyok. Ma eljött anyukám egy pici időre akkor kislányom egyből hívta játszani. Mondta anya hogy nagyon hiányzik neki valami társaság, na meg hogy xy és a szomszéd mennye is beadta a bölcsibe a gyereküket akik az én lányommal egy idősek, és nem dolgoznak otthon vannak a még kisebb babájukkal. Mint mondjak...irigykedem a gyerekekre hogy társaságban vannak, jól érzik magukat a kislányom meg nap mint nap unatkozik mellettem. Úgy érzem nem tudom neki megadni azt amit más...
2020. jan. 13. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Férjed itthon nem kap munkát? Bocs, nem téged akarlak bántani, de én el nem tudnék képzelni úgy kapcsolatot, családot, hogy az egyik fél csak szombatonkent van jelen. Nincs a gyerek előtt normál férfi kép, nem tanul az apjától semmit a férfi viselkedesrol és ez nagyon fontos lenne.

Tényleg ne vedd tolakodásnak amit írtam.


Add bölcsibe, menj vissza dolgozni. Hidd el, jobb lesz utána.

2020. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2-3 éves kortól sok gyerek egyszerűen igényli más gyerekek társaságát. Lányom is ilyen volt, a fiam meg inkább magának való. Ettől te miért lennél rossz anya?
2020. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyermektársaság egy dolog, de apa nélkül... nem

hiszem el, hogy nem tudnátok valahogy együtt lenni.

2020. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem adod bölcsibe? Mi is otthon vagyunk, szintén 2 és fél éves a lányom, de annyi helyre megyünk, hogy szerintem nem unatkozik, jó a bölcsi amúgy, én is gondolodtam rajta, de túl messze van.
2020. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Menjen bölcsibe. Te meg dolgozni. Akkor a férjed is kereshet kevesebbet, haza tud jönni.
2020. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor érzem, hogy rossz anya vagyok, bár más okokból. A fiam októberben múlt kettő. Baromi szerencsések vagyunk, 3 hasonkorú unokatestvére van, akikkel mégha nem is napi szinten de sűrűn találkozik, illetve a környéken is van egy fél tucat kisbarátja akikkel összejárhat. Ő sem ment bölcsibe, nagyon nem érett rá (tanácsadói vélemény alapján is). Egyre inkább látom rajta, hogy szüksége van gyerektársaságra, még most kielégíti ezen igényeit a felsorolt gyereksereg, meglátjuk szeptemberig mi lesz a helyzet. Ha szüksége lesz rá akkor ovi.
2020. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!