Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a jó nőgyógyász-beteg...

Milyen a jó nőgyógyász-beteg kapcsolat? Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés

A napokban olvastam egy cikket amely szerint a nők egész magas százaléka eleinte csak szimpátiát, aztán gyengédséget és akár egészen intenzív érzéseket táplál a nőgyógyásza iránt!

Ez valóban igaz vagy csak egy felgöngyölített és eltúlzott közvélemény kutatás?


2010. júl. 25. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez hülyeség. Az én nőgyógyászom ráadásul nő...
2010. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen,akármilyen fura is.

A nőgyógyász azaz orvos aki a legintimebb helyztebe kerül veled a vizsgálat alatt ezt sokan félremagyarázzák és vonzódni kezdenek.De amugy van aki a pszichológusához kötődik érzelmileg.Hiába az ember már csak ilyen érzelmes lény.

2010. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
19%
Ha egyszerre tapizza a melleidet meg a nunidat, igen jó kapcsolatod lesz vele :D
2010. júl. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát a nőgyógyász "tapizása" a legcsekélyebb értelembe véve sem erotikus! Amikor az asztalán fekszem nem az jut eszembe, hogy huuu de jó, hanem , hogy legyen már vége! Szerintem nem a nőgyógyászhoz hanem az ORVOSHOZ kezdesz érzelmileg kötődni, mert (jó esetben) megbízható és segít a problémádon. A másik dolog, hogy a nőgyógyászod segíti világra a gyermeked és ezért ő mindig előkelő helyen lesz nálad, de nem erotikus vonalon csakis lelkin!
2010. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!