Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatós hálóinget honnan a...

Szoptatós hálóinget honnan a legjobb beszerezni?

Figyelt kérdés
Asos-on es H&M-ben mar neztem, de sajnos nem nagyon volt olyan, ami tetszett is volna jelenleg. Brandonbol nem tetszenek a ruhák alapból sajnos. Egyéb ötlete vagy esetleg személyes tapasztalata van valakinek? Olyat szeretnék, ami jo minőségű es nem kínai kinézetű, inkább letisztultabb, minimalistább fajta. (Lehet csak nekem vannak nagy elvárásaim) a legtöbb kismama ruhámat ASOS-on rendeltem meg, csak a haloinggel bajban vagyok. A kórházban azt mindtak, Ők általában a tipikus Elől 3 Gombos haloinget javasolják.

2020. júl. 1. 17:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Bonprix
2020. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Bonprixből kórházi csomagba szoptatós hálóing, amúgy spagetti pántos nyári toppok itthonra teljesen jók, könnyen lecsúsztatom a pántját szoptatáshoz.Ha még van tejcsepegés akkor patikaból beragasztható eldobható melltartó betétek hozzá, vagy ha látsz moshatós is szuper lehet ha jól rögzíthető.
2020. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Megcsekkolom ezeket :) igen, majd mosható betétet szeretnek :)
2020. júl. 10. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!