Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kosaras körhintáról tapasztala...

Kosaras körhintáról tapasztalatok? Másfél év körüli gyerekek vajon megülnek benne?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még a 4 éves gyerekemet sem ültetem bele!
2010. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én se merném bele tenni!
2010. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem ültetném fel rá.
2010. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem fogom engedni neki. Most 15 hónapos.
2010. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi az a kosaras körhinta?
2010. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


utolsó vagyok. Ez lenne???


Mert ha igen, ebbe nem ültetném bele.

2010. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam. Holnap megyünk egy rendezvényre, ahol lesz ilyen hinta. Még soha nem ült egyik gyerekem sem ilyenben, de nekem alapból nagyon tetszik. Utánanéztem a Youtube-on, és ezt a videót találtam, nagyon cuki ez a kislány, ahogy tetszik neki az egész:)


http://www.youtube.com/watch?v=zutEIUz633w

2010. aug. 6. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Várjatok,Csajok!Ez manuálisan hajtott,egy mozdulattal leállítható,mély "ülőkés" dolog.Az első reakcióm(mint 2 örökmozgó,rakoncátlan gyerekkel megáldott anyukának)az volt,hogy NEEEEEM!De ezt így látva,más a "baba fekvése".Erre azt mondom:IGEN!
2010. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelentem, nagyon-nagyon bejött a kisfiamnak a hinta, 19 hónapos, szépen ült benne, meg sem próbált felállni, borzasztóan élvezte a dolgot:)))
2010. aug. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!