Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz a Joób gyerekekkel,...

Mi lesz a Joób gyerekekkel, ha lefoglalják a vagyonukat?

Figyelt kérdés
2020. júl. 30. 20:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
41%

Addig amíg Magyarországon egy pedofil nagykövetet csendesen kezelnek, és felfüggesztet kap, egy keresztény 11 gyerekes férfire meg reggel 6-kor rátörik az ajtót a családja szeme láttára, addig szerintem jobb ha ennyire nem gondolkodsz előre. Megoldja a családja, és azok akikhez tartoznak. De veled ellentétben addig nem mondj őt senki bűnösnek mig az be nem bizonyosodik. Koholmányok mindig is léteztek, és túl gyanús ami folyik.

Szóval a kárörömödet szerintem nyugodtan temetheted.

2020. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
18%
*egy pedofil nagykövetet csendesen kezelnek,aki több ezer gyerekkel hoznak kapcsolatban és felfüggesztet kap,
2020. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
52%
Mi történt? Linket dobnátok?
2020. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

1es: te mégis honnan szívtad ki, hogy kárörvendek?

3as: [link]

2020. júl. 30. 21:56
 5/30 anonim ***** válasza:
52%
Köszönöm!
2020. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

Mi lenne?


Majd adakoznak nekik, aztán szegénységben fognak felnőni és felnöttkorukban utalmi fogjàk az apjukat, mert ilyen felelőtlen módon tönkretette az életüket.


Szerintem nem koholmány, hiszen egyáltalán nem is próbálják megvédeni magukat, nem tagadják a vádakat ès még az apja is lemondott a szegedi hitgyüli vezetéséről, gondolom pont azert, mert tudja, hogy ki fog derülni, hogy tényleg ezt tette a fia.


Szomorú, hogy egy 11 gyerekes apának erre van esze...

2020. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%
6 Tolvajok, rablók között mindig a legnagyobb játssza a bírót.
2020. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Derjaderja ***** válasza:
93%

A gyerekeket sajnálom.

Mondjuk furi volt, hogy ennyi gyereket ilyen jómódban tartanak, de elhittem, hogy sikeres vállalkozó.

De borzasztó ez, nem is értem.


Amúgy ne védjük már azzal h más még többet lopott. Tőlünk lopják.

2020. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%

Nem akarom, hogy a gyerekek szenvedjenek. De a riportokban már ellenszenvesek voltak a szülők. Hihetetlen életszínvonalon éltek ennyi gyerekkel.

Remélem az apát elítélik..

2020. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Miért voltak ellenszenvesek?
2020. júl. 30. 23:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!