Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a "sinn" nevü felhasználó...

Ez a "sinn" nevü felhasználó nektek is küldözget privát üzeneteket hülye kérdésekről? Pl maszturbàció meg ilyenek

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 14:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
10-es azért erős szavakkal dobálózol. Tudod ha valaki kérdez vkitől valamit, az csak kíváncsiság mégha neked úgyis jön le, hogy perverz. Lehet azt a embert érdekelte a pelenkázós történetek nem feltétlenül rossz ember. Szerintem szabad országban élünk ahol szabadon lehet kérdezni és a kérdezés még nem tiltott dolog. Főleg ezen az oldalon, de az embereknek ez a bajuk, hogy sokan zárkózottak és nem nyitottak. A beszélgetés és a tett végre hajtása között óriási nagy különbség van.
2020. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11es: nem tudok egyetérteni.

Amikor különböző felhasználók írnak ugyanarról, hogy milyen érzés maszturbálni, hogy hogyan veszítse el a szüzességét meg hasonlók, arra is rá lehetne fogni, hogy csak kiváncsi, de azért ez elég egyértelműen perverz.


Ha valaki vállalja a kíváncsiságát, az nem privát üzenetben fog ilyet kérdezni, hanem a témát olvasva hozzászól a kérdéshez névtelenül.

2020. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen többször, és hiába tiltom újra és ujra megjelenik és ír.
2020. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A nevét nem tudom, de az évek során rengeteg ilyen privát irogatoval volt már dolgom, általában nem válaszolok, vagy rögtön tiltom is az illetőt.
2020. aug. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
63%
Nekem még szerencsére nem írt, de már sokat hallottam róla
2021. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!