Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért itélik itt el legtöbben...

Miért itélik itt el legtöbben az olyanokat akik abortuszra mennek? Szerintem nem kéne! Még mindig jobb mint hogy a kukába dobja a babát vagy éppen a kemencébe

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 10:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
59%
Semmivel se jobb.
2010. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem jobb?Mikor elégeti a gyerekét vagy otthagyja valahol hogy megfagyjon vagy valami!Ilyenkor már jobban érez mint magzati állapotban!
2010. aug. 5. 10:10
 3/37 anonim ***** válasza:
62%

igy is úgy is egy ártatlan védekezni nem képes ÉLETet oltanak ki...bár tény hogy ha a pocakban él születéséig akkor is van nyolc olyan hónapja amikor érzi hogy nem szeretik nem várják de legalább lehetne később CSALÁDja. Aki szeretné...


ez nem elitélés kérdése de sose mondanék olyan embert a barátomnak aki képes ilyesmire.

2010. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
59%
mert mindenkinek joga van az élethez. mi lett volna ha anyukád nálad azt mondja, hogy nem akar téged? most nem lehetnél itt...
2010. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%

"Ilyenkor már jobban érez mint magzati állapotban!"


Ez marhaság. Ugynúgy van életösztöne a magzatnak is, menekül az őt megtámadó szerszámok elől... (Ld. Néma sikoly.)

2010. aug. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%

Általában olyan emberek ítélik el az abortuszt, akik viszonylag jó körülmények között élnek. Nekik nem jelent gondot, ha becsúszik egy baba. Nem tudják milyen a nyomor és a szegénység. Nem tudják milyen érzés azt mondani a gyereknek, hogy "nincs".

A másik csoport aki elítéli: vallásos, így ez nekik bűnnek számít. Nem azt nézik, hogy a gyerek állami gondozásban nő fel és 15 évesen már az "utcán dolgozik", vagy esetleg éhen hal egy szeméttelepen. Ők csak azt látják, hogy megölsz egy emberkét.

2010. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Igen megértem ezt is!De amikor valaki megszüli és megöli akkor mitmondanak rá hogy szegény nem tudta mit tett meg depressziós, a minap olvastam egy nőről aki ügyvéd és állitólag nem vette észre hogy terhes amikor megszült vizbefolytotta a babáját és nem itélték el mert szülés alatt depressziós lett!Most ez is milyen??
2010. aug. 5. 10:14
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

ez hatalmas vita lesz mert alkati érzelmi kérdés is ... van aki simán megteszi én még a halott babámtól is elbúcsúztam a mütő elött megsimogattam a pocakomat és mondtam neki hogy sajnálom hogy nem sikerült neki ....

:-((((

2010. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%

1) van mindenki számára elérhető és megfizthető fogamzásgátlás


2) ha fogamzásgátlás melett sikerült be, akkor is az Ő GYEREKE


3) mindenkinek hazudik azzal, hogy a babának jobb így. A babának biztosan nem úgy jobb, hogy a saját anyja elveszi az életét, halálra ítéli, hogy elevenen kaparják ki, tépjék szét, amikor örökbe is adhatná, hogy családban nőjön fel. Épp elég ismerősöm és barátom küzd a babáért, hogy a hányinger fogjon el attól, aki eldobja a sajátját.

2010. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom ezeket a babákat!Nem úgy gondoltam hogy egyáltalán nem érez semmit!És azért tényleg rossz lehet az is hogy ott áll a pici gyereked és látod hogy nem tudod neki megadni azt amit szeretne és ettől mennyire szomorú lesz!
2010. aug. 5. 10:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!