Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Büdös" habtapival mit lehet...

"Büdös" habtapival mit lehet még csinálni?

Figyelt kérdés

Szeretem ezt a fajta habtapi szőnyeget, de annyira büdös műanyag vagy nem is tudom milyen szaga van. Már áztattam mosószeres vízben, mosógépbe is beraktam egy 20 perces gyorsöblítésre centri nélkül (más programon nem mertem). Akkor mikor kivettem még tök jó illata lett, megszáradt, és szinte ugyanolyan büdi.

Kis plédet is raktam már rá, de akkor meg az is büdös lett :D

Nem tudom mit kezdjek vele, kidobni nem akarom, ha veszek másikat ugyis mindnek ilyen szaga van, de szeretjük..

Mit tudok még kipróbálni? Bármi ötlet?


2020. aug. 27. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk a Casmatino szőnyeg vált be. De már sok ehhez hasonló szőnyeg van a piacon. Nézz körbe esetleg azok közt is.


Nincs olyan kellemetlen szaguk szerintem, mint a habtapinak vagy a sima polifoamnak.

2020. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A miénket közvetlenül Kínából rendeltem (Aliexpress), mégsincs büdös szaga.

Egyébként bírja a normál mosási ciklust, sőt a szárítógépet is.

2020. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be hogy kitettem a teraszra egy napot a ruhaszárítóra. A jó levegő kifújta a műanyag szagot.
2020. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!