Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen íze van a Sinlac-nak?

Milyen íze van a Sinlac-nak?

Figyelt kérdés
A tehéntejre vagy inkább a tápszerre hasonlít az íze? Édeskés?
2010. aug. 6. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem olyan gabona íze van.Én kellemesnek tarom,de van ki kifejeztetten rossz izűnek. A babámnak izlett,anno.
2010. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kóstoltam meg,de a babám kiköpte.
2010. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi most a héten vettünk, mert tejre érzékenyek, soha nem ettek tápot, de imádják. Édeskés, igaz én megszórom nekik kakaóporral, és tejbegríznek hívom. Édeskés, kicsit érződik, hogy gabona, de fura mód szeretik.
2010. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Édes - szerintem szörnyű - íze van, gondolom a szentjánoskenyérmagnak az íze, de lányom szerette, simán megette üresen még 1 éves kora után is.
2010. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam kipróbálom mert a gyerekem ráunt a tápszer édes ízére. Semmit nem eszik amit ami édes, a csokit is utálja, mondjuk az nem baj. De a tápszert még szeretném adni neki. Jó lenne kifogni olcsóbban mert ahogy megérdeklődtem patikában 3000 Ft egy dobozzal és ha nem kell neki akkor felesleges pénzkidobás...

Pehely mixet evett már, ha valaki esetleg kóstolt ilyet hasonlít arra az íze?

2010. aug. 6. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!