Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 éves születésnapi gyerekzsúr...

8 éves születésnapi gyerekzsúrra milyen ételeket rendeljek? Milyen italokat vegyek?

Figyelt kérdés
Ez lesz az első, amit mi tartunk. Ételallergiás gyerkőc nincs a meghívottak között
2020. szept. 9. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
2020. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
1# 🤣 ez jó volt!
2020. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
😂😂😂
2020. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező!

Én nem hiszem, hogy pont most kellene megtartanotok az első zsúrt. 🤔


Ha pedig minden kötél szakad és mindenáron megakarjátok tartani ( bár én szülőként biztosan nem engedném el a sajátom most)

Akkor érdeklődj körbe kinek mi a kedvence kb.

2020. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Köszönjük 1-es😂
2020. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

4-es! Ha úgyis együtt vannak egész nap a suliban, akkor nem teljesen mindegy, hogy találkoznak-e szombaton is? Ha jól értem, házibuli lesz, hiszen játszóházba nem lehet saját ételt vinni, nem találkoznának mással, csak akikkel amúgy a hét többi napján is.

De hogy a kérdésre válaszoljak: mi nem vittük túlzásba, volt pogácsa, ropi, torta és üdítők, de egy pizzarendeléssel sem lehet mellélőni szerintem.

2020. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk tavaly volt buli mikor 7 éves volt. Házi hamburger meg hot dog volt a menü meg persze utána a torta. Imádták a gyerekek. Inni rostost, ice teát meg ásványvizet kaptak. Idén nem tartottunk zsúrt, családi körben ünneoeltünk csak.
2020. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Pizza es hot dog volt a fiamnal. Extra kremes muffinok es torta. Sajtos pogacsa, cheetos chips.

Inni uditok, tea, asvanyviz, gyerekpezsgo

2020. szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Csinálj egy rakat melegszendvicset, azt bedobod a sütőbe, pár perc alatt kész és friss, meleg.

Mellé vegyél rágcsákat, torta nyilván lesz.

Rostos üdítők és ásványvíz, esetleg gyerekpezsgő egy üveggel, a ünnepi hangulat miatt.

2020. szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Cili nèni csúnyàn néz :))
2020. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!