Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy nevelőszülő...

Mi kell ahhoz hogy nevelőszülőkhöz kerülhessek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. .. Szeretnék egy olyan családban élni, ahol Szeretnek, támogatnak és önmagam lehetek . Sajnos ez a mostani családomban Nincs meg. . A szüleim nem foglalkoznak velem , és nem szeretnek. ..
2020. okt. 8. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a gyámhivatallal.
2020. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább ne akarj nevelő családban élni!!!
2021. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

16 éves korodban vagy magadtól megszervezed, vagy életveszély kell hozzá, hogy elvigyenek a családodtól.

Kevés embert tudok elképzelni, aki pont egy 16 éves lányt akarna úgy elkezdeni nevelgetni, hogy aztán ne fektesse le.

2021. febr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#3as hozzászólóval teljesen egyetértek.



Annyit mondanék el pluszba (persze tisztelet a kivételnek tényleg),hogy én 3 éve vagyok nevelőszülőknél lassan,és úgy,hogy teljesen jogosan vitték el a családunktól,ettől függetlenül ugyanúgy sz*r a helyzet. Sok nevelőszülő azt hiszi bármit meg tehet, sajnos van benne tapasztalatom,de erről max. Privátba tudok mesélni

2021. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!