Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a melegek...

Mi a velemenyetek a melegek gyermekvållalåsårol? Gondolok elsosorban az orokbefogadåsra.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 15:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Bár a nemi életüket valószínűleg nem a gyerek előtt intéznék, azért mégis. Egy gyengéd érintés, egy puszi biztos megesne a gyerek előtt is. És a gyerek ezt tartaná természetesnek, és jó eséllyel ő maga is ferde lenne. Ezért én nem engedném.

Egyébként Amerikában úgy hallottam az aids-es gyerekeket adják ki melegeknek. Ez jobb megoldás? Ez is elég gáz.

2010. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%
Én sem engedélyezném. Mivel nem ez a normális családmodell. A gyerek számára pedig az őt körülvevő környezet a modell és ezt Ő valószínűséggel követni fogja, mert neki az lesz a természetes értékrend.
2010. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem értek azzal egyet, hogy ha melegek nevelik fel, akkor ő is meleg lesz...mert azt látja otthon. Hány családban van erőszak, alkoholizmus...molesztálás...sajnos nagyon sokban....ezek a gyerekek mégsem feltétlenül lesznek olyanok, mint a szülei. Amúgy meg a szexuális beállítottság, nem úgy működik, hogy "azt láttam otthon, hogy két férfi van együtt...akkor én is meleg leszek". Hisz, ha mindenki a példát követné...nem lennének melegek...hiszen nem ezt látták otthon.

Persze én, úgy tudnám csak elképzelni az örökbefogadás menetét, mint más normál esetben...alapos vizsgálatok...stb...stb.

A melegek között is ugyanúgy vannak idióták...mint a heterók közt, például olyannak aki egy szál f.szban rohangál a meleg felvonuláson..."mert, haj..de jó...meleg vagyok és lesz.rom mit gondoltok" ilyennek nem adnék gyereket az biztos. Ilyen környezetben igazatok van...sérülne a gyerek személyisége. De egy normális, tisztelettudó pár...miért ne kaphatna esélyt a családra...nem beszélve a sok kis árváról. Mindenkinek csak jó lenne.

2010. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
Ellenzem, nagyon is. Egy gyerek ne úgy nőjön fel, hogy két anya vagy két apa van. Ez természetellenes. Ráadásul ha én lennék a gyerek, iszonyatosan szégyellném a szüleim...
2010. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj, de én kb. olyat tudnék írni, amit az első kommentedben kértél, hogy ne írjunk. Akár milyen jó szívvel, akár milyen optimistán is nézem a dolgokat, ez NEM TERMÉSZETES. És szerintem is előtérbe kéne helyezni a gyerek későbbi életét, hogy milyen kirekesztett lesz a társadalomban. Csúfolni, gúnyolni fogják, rosszabb esetben megverik majd. Ha rendes embernek érzed magad, akkor ne magadra gondolj, hanem szerencsétlen gyerekre. És tényleg rengeteg "normális" házaspár vár babára éveken keresztül. Azt írtad, szerinted is először a hetero párok kapjanak gyereket, és csak aztán a melegek. Hát legyen így. De ha így lesz, akkor a melegek sose fognak kapni, ugyanis a hetero párok végtelen sora van. Egy pár kap babát, kettő másik "jelentkezik".
2010. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
62%

5-6 éves várólista van örökbefogadásra. Tudom, mert a családban történt örökbefogadás. Persze mindenki elsősorban kisbabát akar. De az árvaházak nem azért vannak tele, mert nincs aki örökbefogadjon, hanem azért, mert bizonyos szociális okokból elveszik a gyereket a szüleitől (pl. alkoholizmus), és nem nevelhetik őket. De ezeket a gyerekeket nem is lehet örökbefogadni, mert még élnek a szüleik. Max. nevelőszülők vehetik őket magukhoz, de azt meg nem tartom jó ötletnek. Sokan csak a pénz miatt csinálják. Szóval egy meleg párnak nem jutna gyerek.

Egyébként meg igenis termeszetellenes.

Az meg hülyeség, hogyha egy gyereket agresszív, verekedős szülők nevelnek, nem lesz maga is az. Dehogynem. Az lesz.

És ez a nemi identitásra is tutira vonatkozik.

Elég megnézni az ókori görögöket, ott divat volt melegnek lenni, az volt a normális, hogy vannak leszbik, homók meg heterók.

2010. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ahol en elek ott engedelyezett a melegek gyermeknevelese es ismerek is egy pårt akik egy 16 es egy 12 eves gyereket nevelnek. Az idosebbnek van baråtnoje es teljesen åtlagos. Mind a ket gyerek årva volt, es most teljesen normålis csalådban elnek. Mondjuk az igaz hogy itt a kirekesztestol nem kell felni. Igazatok van azt hiszem Magyarorszågon meg nem jott el ennek az ideje. Talån majd egyszer.
2010. aug. 12. 14:20
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem engedélyezném!!! Aki tanult valamilyen szinten pszichológiát, az tudja, hogy a személyiség fejlődése nagyobb mértékben függ a KÖRNYEZETTŐL-NEVELÉSTŐL mint az öröklött tényezőktől. Gondolj már bele, éveken keresztül nem tudja egy homoszexuális pár titkolni a gyerek előtt, hogy összetartoznak. Biztos elő fog fordulni, hogy megölelik egymást, megfogják egymás kezét, megcsókolják egymást, és egy ágyban alszanak. Szerinted ez hogy hat a gyerekre? Azért ne akarjanak már mindent a melegek? Remélem ez sosem fog előfordulni Mo-on, hogy gyereket neveljenek.
2010. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
51%

Az tévedés, hogyha otthon erőszakot lát, akkor ő nem lesz olyan. Olyan lesz. Olvass utána, vagy nézd meg az ilyen emberek családi hátterét. Azt látták otthon, hogy ez a konfliktusok természete megoldási módja.

Nem engedélyezném. Nem ez a természetes családmodell.

2011. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!