Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért bolondulnak bele egyes...

Miért bolondulnak bele egyes nők a gyerekvállalásba?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan elkezdenek úgy beszélni, hogy "Mi három hónaposok vagyunk..", "Mi már járni is tudunk...", stb. És ha megkérdezed tőle, hogy hogy van, akkor elkezd a gyerekről beszélni. Csak a gyerek, csak a gyerek, csak a gyerek. Elhiszem, hogy otthon van egyedül a gyerekkel, de tényleg nincs más téma, amiről beszélgetni lehet? Akárhova hívom, nem jön, mert a gyereket nem képes fél órára otthagyni az apjára vagy a nagyanyjára. Ja és a legjobb: senki nem foghatja meg a gyereket, senki nem simogathatja meg (még az anyja, párja se), csak ő, mert ők "szimbózisban" élnek.
2021. jan. 10. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Nem bololondult meg.

A köldökzsinór láthatatlanul köti őket össze.

Csak kár a szóért, mert aki átélte tudja, aki nem, annak meg felesleges ez magyarázni.

2021. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Mert ez az életük egyetlen értelme. És nagyon szomorú, hogy elveszik az apuka élményét és kedvét is azzal, hogy mindent jobban tudnak és mindenbe belepofáznak.
2021. jan. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Majd ha lesz gyereked és "be leszel zárva vele" a házba és nem ér semmi inger a gyereken kívül majd rájösz, hogy miért nem tud másról beszélni.
2021. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Mert a napjaik 99%-át együtt töltik.

Kicsit beszűkül a világ egy baba mellett, és szerintem ez azért valamennyire érthető. Ha azt kérdezed mi újság vele, akkor logikus, hogy ez a válasz, mivel a babás élet a babákról szól leginkább, ezvan.


Ha más témát akarsz, akkor dobj be egyet.

Pl könyv amit esetleg olvashatott, vagy te olvastál és megosztanád vele, vagy film ami tetszett, politika, tudomány amik esetleg érdekelték régen is.


De bántani valakit, akinek a napja nagy részét a gyereknevelés teszi ki azért, mert nincs más újdonsága, nettó hülyeség.

2021. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem ilyen ismerősöm pont nincs. Olyan viszont nemtől függetlenül több van, akit semmi más nem érdekel pl. a focin/futáson/macskán/kutyán/pókeren/számítógépezésen/zabáláson kívül. Ők mennyivel jobbak?
2021. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Engem lőjenek le, ha ilyen anya leszek. Jaj, bekakiltunk, 367 hónaposok lettünk, tejcizünk...
2021. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem beszéltem többes számban, de bocs, hogy a babával, kisgyerekkel nem tudom megbeszélni a napi politikát, sőt egy filmet se tudok tőle megnézni, nemhogy könyvet olvasni. Majd ha lesz gyereked megérted.
2021. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Van nekem is gyerekem. Mégse szűkült be a tudatom, és nem zárom ki a férjem a gyerekünk neveléséből és a gyerekünk életéből.
2021. jan. 10. 19:34
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Van aki sokat várt a gyerekre, az megint máshogy éli meg az otthon létet, mint akinek besikerült. Vannak karrierista anyukák, akik szívesen dolgoznának baba mellett, az is egy más látásmód. Idővel úgyis elindul a leválás, ez is van akinél könnyebb van akinél nehezebb. Szerintem széles a skála, hogy mi a normális. Nem is tisztünk megítèlni!
2021. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Az elsőnél nekem is voltak ilyen túlzott reakcióim.

Nevessetek ki, de én nem úgy éltem meg,hogy szültem egy gyereket, hanem létre hoztam a

csodát. A férfiakat csak sajnálni tudtam, hogy nem élhetik ezt át.

Nem tudom másként mondani,de ez olyan volt mint valami katarzis.

Tudom ez mennyire túlzás.

Talán a hormonális okai voltak nem tudom.

A második babánál már tök normális voltam.

2021. jan. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!