Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg van olyan hogy egy...

Tényleg van olyan hogy egy szülő nem örül egy 2-es osztályzatok? Ezt meg is mondja a gyerekének?

Figyelt kérdés
Sokszor halottam olyat filmekben hogy egy szülő nem örül annak ha gyereke 2-est kap amit én sosem értettem hiszen a 2-es az jó jegy nem? A 2-es az nem bukás annak örülni kellene nem? Valóságban is létezik olyan hogy egy szülő azt mondja a gyerekének hogy a 2-es az nem jó? Több iskolába is jártam Gimi-be az az nem valami szakiskolákba mégis mindenki örült a 2-esnek.

2021. jan. 17. 17:03
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
2-es osztályzatnak. Csak átjavítja a gép.
2021. jan. 17. 17:04
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es egyetemen bizonyos tárgyakból nagyon jó. Általános és középiskolában nem, legalábbis nálunk.
2021. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy van olyan, de én magam gyerekként se örültem volna a 2-esnek, mivel 4-es, 5-ös tanuló voltam (nem is volt kettesem soha. 2 egyesem volt életemben, az összes többi 4-es, 5-ös).
2021. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
Te a magyar osztàlyozàsi rendszerben gondolod a 2-est? Ahol az 5-ös a legjobb, az 1-es a legrosszabb? 2-es csak akkor öröm, ha èpp megùssza valaki a bukàst. Egyèbkent azt jelenti, hogy nem sikerült vagy a tananyagot megèrteni, vagy a tanàr àltal elvàrt mòdon ès időben visszaadni. Ami nem jò dolog, nem örülnèk neki.
2021. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvárás, hogy a gyerekemnek 5 diplomája legyen és 8 nyelven beszéljen, de azért az általános-és középiskolát ne csak épphogy elvégezze. Ha egyszer-egyszer becsúszik egy kettes, az nem a világ vége, de nem örülnék neki, ha épp csak nem bukna meg.
2021. jan. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondjuk általános iskolában egy kettes nagyon gyenge teljesítményt jelent.
2021. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Na de a 4-es 5-öshöz szinte mindenkinek kell valamennyit tanulnia azt meg melyik gyerek csinálja? Egy átlagos gimis gyereknél is csoda ha 3 percig oda képes figyelni valamire. Nálunk a 2-esnek mindenki örült én is kaptam jutalmat is a szüleimtől a 2-esért hiszem nem bukás. Igaz ha 1-est kaptam akkor is kaptam ajándékot de akkor inkább vigaszdíjként mint jutalomként.
2021. jan. 17. 17:25
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a 4-es, 5-öshöz sem mindenkinek tanulnia. En ugy voltam kitűnő alsòban, hogy nem tanultam otthon. Viszont ìgy tanulni nem tanultam meg.
2021. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
8-as de azért a 4-ea 5-öst nem lehet mindig úgy megszerzni hogy csak megjegyzed az óra anyagát mert 1-szer 2-szer biztos kell otthon is tanulni legalább 10 percet. Persze lehet sokszor otthoni tanulás nélkül is megkapod de mindig nem valószínű. Ezen kívül a 4-es 5-öshöz figyelni is kell az órán de arra meg melyik gyerek képes 45 percen keresztül?
2021. jan. 17. 17:30
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
2. vagyok. Nézd, nálunk mindenkinek diplomája van, így nálunk a kettes rossz jegy. Amennyiben nem tervezel továbbtanulást, csak ellébecolsz, akkor elmegy a kettes is.
2021. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!