Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi szabadsàg jár egy...

Mennyi szabadsàg jár egy gyermek után, ha mind a 3 évet itthon töltöm vele?

Figyelt kérdés

Pedagógus vagyok.

2019.február 8-án született a gyermekem.

2022. február 8-ig már gyesen vagyok, fizetés nélküli szabadsággal. Ma beszéltem a munkáltatómmal és azt mondták, hogy a gyes lejárta után még a szabadsàgomat is ki kell vennem. Ennek én örülök is. Csak nem tudom évente mennyi napot jelent ez addigra.



2021. febr. 25. 12:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
Ahelyett, hogy írna egy emailt a főnökének...:/
2021. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Neten van szabadság kalkulátor. Korod és a gyerekek száma számít. Ha 3 évet voltál ottón akkor annak arányban szorozd fel. :)
2021. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a tankeruletben az illetékes munkaugyes kollégát, és ha raer, kiszamolja neked, az ez ő feladata, de mivel még van addig egy év, igazából raer.
2021. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!