Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » BABY COLOR REFERENCIA RIPORT...

BABY COLOR REFERENCIA RIPORT FOTÓ milyen cég, igénybe vette valaki a szolgáltatásukat, és hogy volt megelégedve?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 13:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mi megrendeltük,egész jó a szolgáltatás.Kaptunk a képeken és az albumon felül naptárat is a gyerek képével.Csak az nem tetszik a dologban,hogy 3 éves koráig alá kell írni a szerződést és ez nálunk pl.4 fotózást jelent,alkalmanként össz-vissz mindennel kb 20e ft,ami azért sok.De ezek legalább igazi papír fényképek,nem piros szemű digifotók.A párom nagyon vergődik ellene,szte ezért már vehettünk volna 1 szuper gépet,de nem vesz és a rendelést lemondani nem lehet,a kisfiam első gyerek,aki ráadásul nehezen jött össze és én mindíg örülök,amikor pl alszik,nincs velem,de a falról visszamosolyog rám és már Ő is vísít,ha meglátja magát:) Ha elmész 1 fotóstúdióba az sem olcsóbb és így a gyerek is a saját környezetében van,nem kell sehová cibálni.Az időpontot illetően nagyon rugalmasak.
2008. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:

Nekem is hasonlóan jó a véleményem róluk. Mi már a második gyermekünkről is velük készitettjük a fotókat. Nekünk, van digitális fényképező gépünk, de úgy sohasem tudunk fotót késziteni, mint a profi fényképész, aki nem digitálisra, hanem negatívra fényképez, és a gép is profi, nem amatőr.


Egyszer vittük a gyermeket (az elsőt) műterembe.... ne tudjátok meg, milyen cirkiuszt csinált. Véglülis semmi fotózás. Hazamentünk dög fáradtan, és persze sajnálva a picit.


A Baby Color időpont egyeztetéssel házhoz jön, gyermekeink saját tortájával, játékával készülnek a fotók.


Amikor összevetem, hogy szabadság, utazási költség, nagy csomag stb. rákészülés és bevinni a városi műterembe, parkolási nehézségek, és annak költségei, vagy, kipihenten otthon, kényelmesen készül a fotó....szóval én a Baby Color mellett szavazok.

A képek jók, szépek, gyermekeim gyönyörűek.

2009. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%
A Baby Color Referencia Riport Fotó cég egy kicsit átveréses alapon működik. Egy erőszakos üzletkötő nem teljeskörű felvilágosítást nyújtva kierőszakolja egy szerződésnek nevezett fecni aláírását, amit általában csak távozás után olvasnak el az anyukák szembesülve azzal, hogy tartalma nem teljesen egyezik meg az elmondottakkal. Miután a lemondás nem volt lehetséges, végigcsináltuk a fényképezést. A képekkel nem vagyok megelégedve, a fotós szaktudása nem kielégítő. Gondolok itt a háttér választásra, a beállításokra és a retusálásra. Az albumot külön megvetették, a megígért 2 db nagyításból nagy harcok árán 1 db-ot kaptam meg. A postaköltség és a kiszállás nagyon sokkal megnövelte a költségeket, amivel nem kalkuláltunk, mivel erről nem kaptunk előzetes tájékoztatást. Egy szó mint száz, megfizettem a tanulópénzt, másoknak nem ajánlom.
2010. jún. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
mi pont úgy jártunk velük, mint a 3. váélaszoló. és még ők vannak felháborodva, mikor szóvá teszem, hogy nem mindegy szerintem, hogy 12ezer helyett, több, mint 22ezret fizet végül az ember.
2010. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Fejcsi válasza:
Sziasztok! Nagyon erőszakos az üzletkötö és fecnit tesz oda aláírni mint szerződés és utalag mondta nálunk hogy fizessünk azonnal 8 ezret! Mondtuk neki h nem kérjük köszönnyük és akkor sem akart elmenni!
2011. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
én már írtam a fogyasztóvédőknek és az apehnek is, mert persze számlát semmiről nem adtak. de komolyan mondom brutális összeget kértek végül el tőlünk! nagyon felháborodtam, a főnökasszonynak is írtam egy levelet, melyben kifejtettem a véleményem, ugyan kaptunk plusz képeket, de akkor is durva! ne plusz képet adjon, hanem azt az összeget kérje el, amiről eleve tájékoztattak és ne a dupláját! valóban erőszakosak, de ezek után, már bárki is kopog hasonló okokból az ajtómon, azt páros lábbal fogom kirúgni!
2011. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 dizso ***** válasza:

dizso válasza:


Sziasztok



Hasonlo rosszakat tudok mondani en is errol az egeszrol. kezdodik ugy h joval a baba szuletese elott kerestek meg nekem is hadarva elmonda a kisholgy h ez milyen jo milyen szep es h olcsobbak mint a tobbi hat gondoltam legyen elso gyerek kezdo anyukak elfogultsagaval mind a 3 om albumot kertem mire kozolte velem h 15000 en meg neztem h mi van most kell fizetni mind a harom album eloleget egyszerre erre o szepen bologatott es mondtam neki jo akkor nem kerem meg ala sem irtam a "szerzodest" mire kozolte velem h ezt mar nem tudja vissza csinalni es ki kell fizetnem hat nemvolt mit tennem alairtam es fizettem. Vartam az elso fotozast hat kar volt egy sebtapasz szeru szalaggal megtoldozott geppel jott a szakszeru fotos a hatterek nem tetszettek a sajat jatekaival a sajat pledjevel fotoztattuk a gyereket mert amiket hozott nem szivesen nezegetnem a falon kep formajaban. Aztan vegul is a kepek szepek lettek azt meg kell hagyni de ami ezutan jott az nem minden napi. a szerzodes alairasa utan 1 ev 6 utan beallitott egy fiatal ember ha kollega nojuk elrontotta a szerzodest es neki ra kell irjon meg a papiromra valamit hat jo gondoltam hatha fontos es nem fogjatok elhinni meg nekem kellet 6000 ft ot adjak hat ezt kellet ra irja mert nem 5000 ft elolegeket kellet volna fizetnem 8000 ft es kerdem en errol ki tehet a parom utana probalta oket utol erni h mi volt ez mit kepzelnek magukrol h ennyi ido utan elo szerzodest modositanak h lehet h elesunk az eddig beleolt penzuktol de ide meg egyszer nem kell jojjenek mer tobb penzt nem csalnak ki a zsebunkbol!!ennyit a marha jo szolgaltatasaikrol egy magat atverve ero anyuka

2011. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

Sziasztok!

Megdöbbenve olvasom a kommenteket, tekintettel arra, hogy hozzánk februárban fognak jönni fotózni! Én is úgy voltam, hogy első gyerek, hát miért ne... Felháborító, hogy az amúgy is fillérre beosztott költségvetéssel rendelkező kisgyermekeseket meszelik át! Ha én is így járok, akkor biztos, hogy olyan reklámot csinálok nekik, hogy lehúzhatják a rolót!

2011. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

pedig így fogsz járni te is, mint mi. ugyanis a szerződésben szereplő összeg nem tartalmazza sem az album árát, sem a negatívot és a kiszállási költséget sem. ez utóbbit pedig 2x kell fizetni, mivel a képek átadása is személyesen történik.

így a szerződésedben szereplő összegekhez nyugodtan számolj még:

800.- az album

2 x 1900.- kiszállási költség

2700.- a "negatívokért" egy cd lemezen


minket még annyival vágtak át, hogy eredetileg azt mondta a nő, hogy a nagyított képekért nem kell fizetni, majd néhány hónap múlva jött egy fickó, ő közölte, hogy mégis kell, kapaszkodjatok meg! 9000-et! akkor helyben 3000-et kellett még adnom, mintha akkor kötöttük volna a szerződést, bele is írt utólag az én példányomba, na mindegy. a lényeg, hogy ezek a plusz költségek is elég húzósak, amivel az ember eredetileg nem számol. mi májusban kötöttük a szerződést, dec. elején volt a fényképezés és 2 hete kaptuk meg a képeket, szóval elég friss az élmény és az árak is, amiket írtam. én vagyok az a válaszoló, aki írt az apehnek és a fogyasztóvédőknek is.

2011. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
ja, és hiába postázták a képeket, akkor is a kiszállási költséget számlázták, pedig 3x telefonáltam és reklamáltam, de akkor is ezt számolják fel.
2011. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!