Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan változott a súlyotok...

Hogyan változott a súlyotok amíg otthon voltatok babával, ill. kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Fogytatok? Híztatok? Aki akart, tudott mozogni, sportolni?

2021. márc. 20. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Tök mindegy mennyit zabáltam, megálltam 5 kg plusznál. Most egy éves a lányom, elkezdtem futni, már csak 3 kg van rajtam. Tök egyszerű, fele annyit eszek mint eddig, és elhagytam az esti csipszet. Találtam régi képeket magamról, a 3 kg-on kívül annyi változott, hogy a lapos hasam helyett van egy kis poci, ami lóg. Nagyon remélem, hogy vissza fog húzódni, ha lejön a plusz. Egy kicsit zavar engem.
2021. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Most vagyok annál a súlynál amivel terhes lettem, de a pocakom még mindig elég nagy. Mindig is hasra hízós voltam. 1.5 hónapja kezdtem el diétázni, edzegetni. Magas intenzitású tréninget csinálok.Először csak 15 percet tudtam csinálni de majd meghaltam. Most már meg tudok csinálni egy fél órás edzést is plusz utána egy kis súlyzózást. Akkor csinálom, amikor alszik a gyerek. Van előtte-utána fotóm. Aki látta az mind azt mondta, hogy látszik változás (én nem látom). Próbálom tartani az egészségesebb étkezést is. Nincs kenyér, tészta, cukor.
2021. márc. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességem alatt híztam kb 10 kilót. Az elsőnél magától lement pár hónap alatt, most viszont nem akar, úgyhogy elkezdtem odafigyelni az étkezésre és itthon tornázok, már amennyit tudok.
2021. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

78kilóval lettem terhes.

12kg + szülésnél.


Mikor hazajöttünk, szülés után 3 nappal, akkor voltam 77kg.


Fiam 1éves koráig szoptattam, lementem 67re. Szoptatás után pedig most beálltam 72re, kb 1 éve.

Nem sportolok, de lenne rá időm/lehetősegem.

2éves a fiam, 72kg vagyok, 12hetes terhes.

2021. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességemet egészségtelenül alacsony súllyal kezdtem, 173 centi és 54 kilóval. Elsővel 30, masodikkal 22 kilót híztam terhesség alatt.

Eltelt 10 év, 2 gyerekem van 65 kilo vagyok.

Kis sport nem ártana mert csípőnél maradt egy kis zsírpárna,de őszintén lusta vagyok. 1 éves a babám,talán ha nagyobb lesz. Amúgy elégedett vagyok.

2021. márc. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én lefogytam, mint az orosz agár. Egyébként is vékony testalkatú vagyok.

50 kg-val lettem terhes, 62-vel mentem szülni + 5kg-val jöttem ki a kórházból, ami az első 4-5 hónapban le is ment. Itt szerettem volna megállni, de végül 46 kg-nál sikerült. Kb. 1,5 év alatt tudtam visszahízni 50-re.

2021. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Az elsővel 1 hónappal a szülés után 1 kilóval voltam kevesebb, mint a terhesség előtt, onnantól az maradt is, a 2. után meg folyamatosan híztam/hízok
2021. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En szules után egy héttel 1kg-val könnyebb voltam mint előtte. Most 2kg-val nehezebb vagyok, mint szules után. Vagyis összesen 1kg-t hiztam a versenysúlyomhoz kepest ebben az utóbbi egy év karantenban... nem olyan rossz, de leadom ezt az egy kilót is mostmár.
2021. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

57 kg-mal lettem terhes, 70 el szultem. 60 voltam szülés utan 2 hét alatt lement az is.


Más fél éves, 57 vagyok ugyanugy. 174 cm vagyok, most 28 éves.


Pocakom szülés után sem volt mar

Nem sportolok, de sokat vagyunk kint sétálunk , turazunk, 4 nemetjuhasszal tréningezünk stb.

2021. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elsővel 54 kg-mal estem teherbe, 74-gyel mentem be szülni, de 56-tal jöttem ki, rettenetesen vizes voltam.

2,5 év múlva a másodikkal 56-tal estem teherbe, annyit nőtt a súlyom, amennyi a gyerek volt, 56-tal jöttem haza.

3 év múlva most ismét kismama vagyok. Az eleje katasztrófa volt, folyamatos hányinger miatt mindig rágcsáltam valamit (bár semmit nem segített), így a 11. hétre felmentem 60ra. Most 26 hetes vagyok, 62 kg.

Remélem ha lemegy a szoptatás időszaka, vissza tudom hozni az 54-56 kg-t, akkor éreztem magam a legjobban.

2021. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!